Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Рисуване и приложни изкуства
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
345-353 от 353 отговора

Varna

Здравейте, момичета!
И аз съм луд фен на декупажа....вкъщи вече всичко смени предишния си облик Smile
Поздравления за прекрасните ви творби, както и за някои ваши напътствия....определено ми помагате много!
Имам въпрос и ще съм благодарна на отговор!
Направих си кутия за чай....дървена, от онези с 4- те преградки за чай, с Декупаж и акрилни бои и лакове на Pentart. Кутията е  готова от няколко дни, но продължава да мирише на акрил....уж бил безвреден, но все пак не смея да сложа вътре пакетчетата чай.
Вие как процедирате?
Поздрави bouquet
Цитирай

Varna

Момичета, отново за съвет...Днес за първи път работи с битум и усещам лек отток в гърлото, устните ми парят и мисля че правя алергия към него...Пих антиалергични препарат, но се чудя случва ли се и при други... И ако да, с какво да заместя битума....патина или друго?
Много ще съм благодарна на отговор!
Цитирай

Бургас

Момичета, отново за съвет...Днес за първи път работи с битум и усещам лек отток в гърлото, устните ми парят и мисля че правя алергия към него...Пих антиалергични препарат, но се чудя случва ли се и при други... И ако да, с какво да заместя битума....патина или друго?
Много ще съм благодарна на отговор!

Ако можеш работи на открито или поне отворен прозорец. Щом усещаш че ти смъди, веднага пий кисело мляко. Веднъж щях да си умра от един препарат за фаянс
Цитирай

Varna

Хриси, благодаря  bouquet
Цитирай

Оп, и аз тук. Честита нова тема на всички. Надявам се скоро да се включа с украсени яйчица Smile
Как ще ги украсяваш? Яйцата кухи ли ще са? Или тези от стиропор? Всъщност кухи яйца могат да се декупират, нали?
Аз търсих дървени, но в " Идея" няма. Някъде има ли дървени, но обемни, не плоски?
виждала съм дървени яйца в "Арт" магазина в подлеза на НДК
Цитирай

Заглеждам тези яйца, но не знам как ще се работи върху пластмасата: http://www.hobbyart.bg/yaice-ot-plastmasa-h-80-mm-prozrachna-24682
Цитирай

Бургас

Трудно, освен да надереш със шкурка
Цитирай

Трудно, освен да надереш със шкурка

Не се наемам  Smile
Цитирай

Може ли някой да ми каже как да постигна релеф с апликатор (един вид изцръцкване свободна програма - заврънтулки). Благодаря предварително.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
345-353 от 353 отговора