Лекарства за грип

  • 437
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 737
Мога ли да изпия един аулин или амидофен, довечера, след като се изцедя в 12:00 и сутринта след 11 часова пауза да не си изхвърлям кърмата? Имам замразена, ама много ми се свиди да изхвърлям, а и искам малко антитела да предам на детето докато съм болна, а замразената ми кърма е от период, в който не съм боледувала...

От вчера пия парацетамол, но ми сваля темп. само за 1 час и след това ми се качва до 38,5.

# 1
  • Мнения: 219
Парацетамол се пие при температура над 38.5  Wink, така че няма за какво да приемаш по-силни лекарства. Температурата е естествена реакция на организма, която подтиска разпространението на вируса и го унищожава. Голямо момиче си - ще изтърпиш малко  Simple Smile. Антителата в кърмата са срещу  вируса, от който ти си болна в момента като чрез устенцето бебе го предава на гърдата и така организма ти синтезира антитела за конкретния вирус и няма смисъл да даваш замразена, в такъв случай.
Може да си вземеш ехинация за стимулиране на имунната система и по-бързо справяне с грипа. Цитросепт капки също върши чудеса, но пък как горчиииииииии ......
Бързо оздравяване!!!

# 2
  • Мнения: 77
Пробвай с осцилококцинум.Аз на 2 пъти се спасявам с него.Изпивам 6 дози през 6 часа и се оправям,но за да имаш ефект не трябва да пиеш кафе, кола,да ядеш шоколад,ментови бомбони и да ползваш ментова паста за зъби.Бързо оздравяване.

# 3
  • Мнения: 4 242
И аз съм се спасявала с осцилококцинум.
Не е нужно да спираш да кърмиш докато си болна и с Т, нито да даваш замразена кърма. Кърми си спокойно, за може както ти е казала Denisy  да предпазиш детето от грипа с нужните антитела в момента, иначе рискуваш да се раболее.
Успех!

# 4
  • Мнения: 1 737
Ще взема ехинацеята и цитросепта, дано помогнат, че тази зима се разболях поне 10 пъти и наистина се чудех за някакво средство, повишаващо имунитета.
Почитам хомеопатията, даже водя детето си при класически хомеопат, но за съжаление точно осцилукокцинума на мен не ми действа, за разлика от други хомеопатични препарати.

Благодаря за съветите!

Общи условия

Активация на акаунт