Успокоява ли се от това вашето бебе?

  • 1 759
  • 14
  •   1
Отговори
http://free.data.bg/nevia/iu.hrtbt-3min.mp3

Запис на ударите на сърце, които бебето е слушало в утробата на майката според този сайт го карат да се чувства спокойно и на сигурно място.

http://www.babysleepsystem.com/babysleep/heartbeat.htm

Тествайте и кажете дали при вас това върши работа. Налепих демо-то от сайта с wave-editor на едно по-дълго mp3 - 3 min. и го качих в data.bg за download.

# 1
  • Мнения: 5 370
Да ти кажа от какво се успокоява моето бебе-че да паднеш. Даже и заспива по тоя начин у до ден днешем, а ако нощем се размърка-включвам средството само за кратко и-краЙ.
Т.нар. припивателно наше си средство се нарича.....сешоар, може да е Филипс, Ровента....каквото си искаш.
А, щях да забравя-веднъж заспа, докато си прахосмучех из стаите...... Crazy

# 2
  • Мнения: 380
Да ти кажа от какво се успокоява моето бебе-че да паднеш. Даже и заспива по тоя начин у до ден днешем, а ако нощем се размърка-включвам средството само за кратко и-краЙ.
Т.нар. припивателно наше си средство се нарича.....сешоар, може да е Филипс, Ровента....каквото си искаш.
А, щях да забравя-веднъж заспа, докато си прахосмучех из стаите...... Crazy
Да, твойте методи - сешоар и прахосмукачка са много често прилагани в САЩ newsm10.
За ударите на сърцето също съм чувала че действат успокояващо, точно поради тази причина, че са чували сърцето на мама в коремчето.

# 3
  • Мнения: 5 370
Да ти кажа от какво се успокоява моето бебе-че да паднеш. Даже и заспива по тоя начин у до ден днешем, а ако нощем се размърка-включвам средството само за кратко и-краЙ.
Т.нар. припивателно наше си средство се нарича.....сешоар, може да е Филипс, Ровента....каквото си искаш.
А, щях да забравя-веднъж заспа, докато си прахосмучех из стаите...... Crazy
Да, твойте методи - сешоар и прахосмукачка са много често прилагани в САЩ newsm10.
За ударите на сърцето също съм чувала че действат успокояващо, точно поради тази причина, че са чували сърцето на мама в коремчето.

Уиниииии-ела това да го кажеш у дома и да подчертаеш какъв съм новатоооор-а не да ме мислят за луда и че побърквам детето.  bowuu hahaha

# 4
  • Мнения: 1 999
веднъж заспа, докато си прахосмучех из стаите...... Crazy
Бебка също заспива така, незнам как го прави този номер Joy Иначе и сешоара е при нас на почит, особено когато имаше колики беше безценен. Simple Smile 

# 5
Методите със сешоар и прахосмукачка неведнъж са споменавани като успешни на много места, включително и в този форум. Интересува ме какво мислите за точно този метод със записа на звук от ударите на сърце. Ако някой иска да го свали, да тества и да сподели резултата. На бебето на сестра ми му харесва.
То и аз по-лесно бих заспал на сешоар, отколкото в изключително тиха стая, където всеки шум започва да ми пречи.

# 6
  • Мнения: 5 370
Методите със сешоар и прахосмукачка неведнъж са споменавани като успешни на много места, включително и в този форум. Интересува ме какво мислите за точно този метод със записа на звук от ударите на сърце. Ако някой иска да го свали, да тества и да сподели резултата. На бебето на сестра ми му харесва.
То и аз по-лесно бих заспал на сешоар, отколкото в изключително тиха стая, където всеки шум започва да ми пречи.
Опитах да свалям-но не ми дава? Защо? По-точно после не иска да "просвири" файла. ooooh!

# 7
Файлът беше качен с грешка, извинявам се за което. Опитай пак, сега го пробвах и работи ок.

# 8
  • Мнения: 5 370
Дрийд, станаааа! Party Party
Ще взема някой ден да експериментирам и с твоя звук.....и обещавам да пиша пак.Само че моето бебе е вече доста порасло, та....може да е позабравило този звук.  ooooh!

# 9
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Аз го свалих и утре ще пробвам и ако има резултат ще пиша!

# 10
  • Мнения: 3 447
Оттук пък можете да си свалите разни природни звуци - щурци, гугутки, жаби, дъжд и т.н. За бебета не знам, ама при мене вършат работа Mr. Green
http://www.naturesongs.com/

# 11
  • Мнения: 528
МОйто си заспива само на музика.Редовно като си слушах радио на телефона и слагах слушалките на корема и то преставаше да рита и така поне 7-8 часа или докато не огладнея.Даже и сега така с испи.Може да е в съседите дори,но пусна ли и радио ил някой музикална програма по тв си заспива.

# 12
  • Мнения: 1 410
Ние сме  трагичен слечай. Нищо от гореизброените не помага.

Може и да върши работа, то моето дете не е критерии.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 958
веднъж заспа, докато си прахосмучех из стаите...... Crazy
Бебка също заспива така, незнам как го прави този номер Joy Иначе и сешоара е при нас на почит, особено когато имаше колики беше безценен. Simple Smile 

Моя приятелка практикува по същия начин .Аз отначало се разсмях,но се оказа много добър вариант.Аз не съм го пробвала ,защото късно научих.Казват ,че шума на сешоара ,пресъздавал звуците/шума/, който бебето е чувало в утробата на мама.

Големият ми син заспиваше на музика и спеше много дълбоко и спокойно. Малкия -на абсолютна тишина , в резултат на което има много лек сън.Съвсем лек шум е в състояние да го събуди...

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
при нас никое от тези неща за сега не са помагали:(

Общи условия

Активация на акаунт