Как и къде си съхранявате рецептите?

  • 3 229
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
Копирам си ги на компютъра в един файл "Рецепти". Simple Smile


И аз

# 16
  • Мнения: 1 707
Пиша си ги в тефтер,защото иначе като готвя трябва да притичвам до хола да хвърля едно око на рецептата! Wink

# 17
  • Мнения: 3 927
Известно време си ги събирам в един файл. После ги разпечатвам и ги събирам в един гребен. Всъщност вече почнах втория Wink
А, и винаги си записвам автора на рецептата....

Последна редакция: вт, 21 фев 2006, 11:49 от Taneto

# 18
  • Мнения: 992
Преписвам ги в тефтер, така ми е по-лесно.

# 19
  • Мнения: 6 472
Ами и аз имам една папка рецепти, обаче  е голямо забавление, като тръгна да търся рецепта. Може би ще трябва да им създам поддиректории и да ги групирам примерно на печива, варива и т.н. Като тръгна да правя нещо, обикновено си преписвам рецептата на листче и си я нося с мен в кухнята

# 20
  • Мнения: 678
Повечето са в главата ми,но и аз ги записвам в тефтера с рецептите,тъй като компютъра е в стаята на зълва ми ,а тя спи в събота и неделя до 15 часа и не обича да я безпокоят.

# 21
  • Мнения: 2 825
Копирам си ги на компютъра в един файл "Рецепти". Simple Smile

И аз така  newsm10 и после като пробвам нещо и ако много ми хареса преписвам в тетрадката с рецептите  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 625
Аз си ги принтирам и си ги залепвам в тефтера......../за да не преписвам на ръка Heart Eyes/

# 23
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И аз като повечето - имам папка рецепти,но постоянно преписвам на хвърчащи листчета,като реша да правя нещо,за да не притичвам до компютъра (който логично не е в кухнята).Като съм изпробвала нещо и е одобрено,се записва в тефтер.

# 24
  • Мнения: 344
Аз съм си свалила една руска програмка Кулинарный Блокнот и там си ги събирам.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Имам един стар бележник, в който са записани по-старите рецепти и някои написани на хвърчащи листчета. Сега в повечето случаи ги копирам в Word и после принт  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 546
записвам в тефтер. принтирам си рецепти, после виждам дали я нямам вече записана в тефтера и дали ще ми хареса на 2ри прочит и я записвам.

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 209
Аз съм си свалила една руска програмка Кулинарный Блокнот и там си ги събирам.

И аз тази програма ползвам. Много е хубава и картинките запаметявам. Всеки раздел на отделен файл- имам вече следните файлове:
Студени предястия и салати
Топли предястия, ястия и гарнитури
Тестени изделия и плънки
Десерти
Разни
Домашно консервиране
Диети
Млечни произведения и напитки
Рецепти за вафленица, микровълнова и пароварка
Рецепти на КFC и Happy

# 28
  • Мнения: 256
И аз си имам папка Рецепти,copy,paste и готово.Периодично записвам на диск.Време е да си ги запиша в тефтер, че е по лесно,но нещо се повъртам още.

# 29
  • Мнения: 5 873
Преписвам си ги в тефтер.По - удобно ми е после като готвя.
Мдааааа, иначе, както не мога да се вредя за компютъра...ще има да чакат!;-)

Общи условия

Активация на акаунт