Как и къде си съхранявате рецептите?

  • 3 227
  • 45
  •   1
Отговори
  • Den Haag
  • Мнения: 1 836
Интересно ми е, като си харесате рецепти от форума как ги съхранявате, преписвате в тефтера  smile3523 или копирате някъде  newsm12? Аз ту преписвам, ту копирам и немога да намеря правилния начин  smile3506.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пазя ги на favorites и всеки ден си казвам, че ще ги препиша в тетрадката с рецепти, но ме мързи Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 999
Копирам си ги на компютъра в един файл "Рецепти". Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 399
Копирам ги в компютъра.
Имам една папка "Рецепти". Всяка една рецепта я съхранявам като отделен файл, за да ги намирам по-лесно.

# 4
  • Мнения: 237
Дръпнах си Домашен кулинар и в него има раздел Моите рецепти та там си ги копирам . Много е удобен за съхранение и ако има приложена и снимка към рецептата слагам и нея , че станаха много , а друго си е да хвърлиш и едно око Wink

# 5
  • Мнения: 1 793
копирам ги в компютъра в един файл "Рецепти".

# 6
  • Мнения: 2 550
Принтирам си ги и си ги слагам в една папка  Mr. Green

# 7
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Копирам си ги на компютъра в един файл "Рецепти". Simple Smile
и аз така, но сега си изтеглих една програмка и си ги слагам там. Нямам нерви, а и време да ги преписвам в тефтер.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 673
File, Save page as... така си записвам рецептите Simple Smile

# 9
  • Мнения: 353
copy paste са велики функции  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 140
Имам си един голям тефтер и там си ги записвам.

# 11
  • София
  • Мнения: 378
Koпирам си ги на компютъра ,после което направя и ми хареса го преписвам в тефтера със златните рецепти    chef

# 12
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Имам една картонена кутия и един тефтер. В тефтера пиша, в кутията съхранявам принтирани и изрязани от вестници рецепти. Но май идеята за файл е най-добра, ама пак трябва да ги преписвам. А и ми е по-удобно, като готвя, да е пред очите ми рецептата.

# 13
  • София
  • Мнения: 587
Преписвам си ги в тефтер.По - удобно ми е после като готвя.

# 14
  • Мнения: 2 255
Копирам си ги на компютъра в един файл "Рецепти". Simple Smile

и все ги подреждам уж, ама ....  Wink

Общи условия

Активация на акаунт