ТИНА КИРКОВА ИЛИ ШЕЙНОВО

  • 2 798
  • 70
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
не че няма мнения по този въпрос , но не са дадени в анкета, ако не ви мързи  - пишете!

# 1
  • Мнения: 3 929
За Тина Киркова съм, защото раждах там и съм супер доволна, макар и да не бях с уговорки. Чисто е, често сменят бельото, а имах късмет да раждам при страхотен екип.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
аз съм за Шейново-раждах там и съм страшно доволна

# 3
Аз родих в Шейново. Без уговорки. Не съм платила нищо. Доволна съм - екипа беше ОК, чистичко / с изкл.на тоалетните, но сигурно навсякъде е така/. Не мога да се оплача от липса на внимание и преди, и след раждането.

# 4
  • Мнения: 7 474
Която и да избереш няма да сбъркаш! Peace

# 5
  • Мнения: 5 140
Шейново  Peace

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 609
аз ще раждам в Шейново,но чух,че Тина Киркова е по-добра като условия

# 8
  • Мнения: 1 771
Т.Киркова.

# 9
  • Мнения: 1 930
Тина Киркова

# 10
  • Мнения: 4 242
Раждах в Т.Киркова, доволна съм, не съм плащала друго освен присъствие на таткото и ВИП зала. Чисто е и персонала е на ниво.

# 11
  • Мнения: 64
Аз съм се насочила към Шейново и дано имам късмет за леко нормално раждане без усложнения и дано остана доволна от избора си.

# 12
  • Мнения: 1 107
Раждах в Тина Киркова и отново бих раждала там, защото:
1) бебето е при майката през цялото време;
2) педиатрите насърчават кърменето;
3) моята докторка има договор там Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 11 698
Гласувах за Т.Киркова /Света София/.Скоро е  правен ремонт и условията са добри!И от персонала нямам оплаквания!

# 14
  • Мнения: 3 089
е, ясно е, че ако раждането е минало о.к., всяка майка "ще дърпа чергата" към болницата, в която е раждала. аз съм за т.к., ама и как не - сутрин минаваше шефа на отделението да ме пита добре ли съм и имам ли оплаквания. страхотно отношение, коетто допълнително ме мотивира да помогна за нац. прираст Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт