Великобритания - тема 51 Зелено - Лятна

  • 38 899
  • 714
  •   1
Отговори
# 60
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
А нали ще трябва да отидете заедно да подпишете договора? Не се оплитайте допълнително,най-добронамерено го казвам. Peace

# 61
  • UK
  • Мнения: 88
Еййй, да си отида до БГ за 10 дена и вие да изпишете темата, че и нова до 5-та страница да стигне  Mr. Green Браво!
За шофьорската книжка мога да кажа, че не е задължително изобщо да се сменя, освен ако не става въпрос за професионални шофьори, тогава трябва до 1 година да се смени с английска. Предимството да я смениш е доста по-ниска застраховка и факта, че ще имаш документ, който
/обикновено/ се признава за proof of address.
Айде аз отивам да се опитам да се наместя някак на дивана - от 2 дена кръста ме боли зверски, не мога да се наведа, не мога да се изправя... абе  ooooh! А ме чака такова гладенеееее ...  Tired

# 62
  • UK
  • Мнения: 3 959
Днес съм самотна детегледачка на три броя дребни чудовища. Simple Smile Родителите се изнесоха на хотел до утре и сега трябва да спя в стаята на децата тая нощ. Обаче боядисахме с тях яйцата днес в градината, те се забавляваха, гордо обясниха на баба си (мина на проверка по едно време) кой кое яйце бил боядисал, сега спят и дори никой не рева за мама/тати.

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!:-)  не съм мислила че някой ден ще пиша в какъвто и да е форум,както и да звучи.....до сега,когато намирам вас и мисля че ще ми е от полза да се включа и аз сред вас!:-)  и по същество...с течение на обстоятелствата мъжа ми замина за Англия преди 1месец,имаме бебенце на 6 месеца и след 1,2 месеца и ние ще сме при него. Притеснявам се до известна степен от това и мисля че тук в тази прекрасна темичка мога да намеря доста полезна информация и най-вече надявам се хора с които да се срещам и там! Сега се връщам да чета всичко,което сте изписали до сега:-)  благодаря че ви има и се извинявам че изписах цял ферман:-)

# 64
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Не мога да помогна за последното питане, но, пък то ми породи едно  Simple Smile

Необходимо ли е да имаш английска шофьорска книжка, за да можеш да караш там? За командировките на мъжа ми, фирмата му наема кола под наем и си кара с тукашната.
И какъв е редът за изкарването й? Караш наново шофьорски курс и изпит накрая?

Няма нужда да се вади местна книжка, можеш да си караш с българската. В конкретния случай на госпожата подмяната на книжката си е fraud, защото тя не е пребивавала на територията на УК плюс се подписва декларация,че си резидент,t.e. Е живяла повече от 183 дни в годината в УК.....а тя не е била такъв нито в момента на подмяната ,нито сега по късно.

# 65
  • Мнения: 645
Здравейте момичета Peace

Аз се завърнах от БГ. Починах си Mr. Green, качих кило и пропих вино.
Много ми хареса този път.

И аз да попитам нещо Whistling Ако на живеещ на същия адрес има лош кредит скор и получи писмо от събирачи на дългове, че ще дойдат да вземат имущество, това отразява ли се на кредит скора на другите живущи? Ако някой разбра въпроса..... Mr. Green

И да не забравя, мнооого благодаря за честитките!!!

# 66
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Здравейте момичета Peace

Аз се завърнах от БГ. Починах си Mr. Green, качих кило и пропих вино.
Много ми хареса този път.

И аз да попитам нещо Whistling Ако на живеещ на същия адрес има лош кредит скор и получи писмо от събирачи на дългове, че ще дойдат да вземат имущество, това отразява ли се на кредит скора на другите живущи? Ако някой разбра въпроса..... Mr. Green

И да не забравя, мнооого благодаря за честитките!!!

Ако се вярва на градската клюка, да, оказва влияние.но ако ти чукнат на вратата как ще ги убедиш кое е твое и кое е на човека с дълга.

# 67
  • Мнения: 645
Те знаят кое е негово, това го минахме ooooh! обаче не знаех че и на нас се отразява Crossing Arms

# 68
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Те знаят кое е негово, това го минахме ooooh! обаче не знаех че и на нас се отразява Crossing Arms

Принципно адреса е т.нар.blacklisted,но аз знам за живеещи на един адрес , човек с банкрут , другия няма проблем с кредити.
Затова казах,ако се вярва на градската клюка,защото тя е ,че засяга всички на адреса. Мисля също,че това наистина може би е било така преди години. Най-лесното да провериш е да направиш апликация за кредитна карта и ако ти откажат, тогава може и да е заради адреса, но може и заради друго да е, но те никога не казват причината за отказ.

# 69
  • London
  • Мнения: 612
Шая, не, не се отразява.
Поръчай си един рипорт от Експериан да си спокойна. Има въпрос с кои личности си линкнат, в смисъл семейство. Ако видиш по някаква причина името на въпросната личност го махаш.
Кредит хисторито си е индивифуално. И аз съм чувала горната клюка, но не  е вярно.

# 70
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Христос воскресе!
Аз по нощите лапам козуначени кифли и допичам козунаците си. Мъжът е отговорник по Easter egg trail. Не хареса clues, които синът съчини плюс че и не достигнаха, престарала съм се с количеството шоколадови яйца  Mr. Green
Весело изкарване празника пък после ако искате заедно на диета  Wink

# 71
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Шая, не, не се отразява.
Поръчай си един рипорт от Експериан да си спокойна. Има въпрос с кои личности си линкнат, в смисъл семейство. Ако видиш по някаква причина името на въпросната личност го махаш.
Кредит хисторито си е индивифуално. И аз съм чувала горната клюка, но не  е вярно.

Няма смисъл от Експериан репорт,няма да й каже нищо, но пък може да види recent researches. Опцията за assosiation се отнася само ако двама някога за нещо са подавали joint application за кредит.

# 72
  • United Kingdom
  • Мнения: 12
Христос Воскресе! Здраве и щастие на всички!  Hug

# 73
  • Мнения: 645
Христос Воскресе!
Благодаря ви момичета Hug
Аз пак с въпрос Joy
Случвало ли ви се е да ви ръждяса тенджера след първото готвене newsm78. На мен за втори път, първия път я върнах, но сега ми е далече магазина и не ми се разкарва. Замислих се обаче дали не съм аз кухата лейка и нещо не ми е ясно. Съдът е метален за паеля,след като го измих и го оставих да изсъхне ръждяса цялия, и вътре и отвън. Да не би да трябва да се маже с нещо? Нищо не пишеше да етикета newsm78

# 74
  • UK
  • Мнения: 88
Христос Воскресе!
Благодаря ви момичета Hug
Аз пак с въпрос Joy
Случвало ли ви се е да ви ръждяса тенджера след първото готвене newsm78. На мен за втори път, първия път я върнах, но сега ми е далече магазина и не ми се разкарва. Замислих се обаче дали не съм аз кухата лейка и нещо не ми е ясно. Съдът е метален за паеля,след като го измих и го оставих да изсъхне ръждяса цялия, и вътре и отвън. Да не би да трябва да се маже с нещо? Нищо не пишеше да етикета newsm78
Шая , първо - не трябва никога да ги оставяш да air dry, подсушаваш веднага. Трябва и с мазнина да се мажат и ние ги увиваме във вестници и така ги прибираме в шкафа. Ама ето ти линк с цялата информация Wink http://www.thepaellacompany.co.uk/care.html

Общи условия

Активация на акаунт