Balea, Alverde, Catrice, Essence - 15 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 86 952
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5
Да, знам, че не мога да постигна чудеса с крем, но поне някакъв ефект да има!  Peace
Мерси за препоръките, зарибих се по този на Хималая от линка, ще го потърся, както и този Биотен.  Hug От Дева имам крема и маската за лице от тази серия със смокинята и не съм впечатлена, май нямаха ефект, а маската си е даже леко гадна. Нивея и Гарние избягвам за кремове....
Благодаря отново  Hug

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Да, воднист беше доста, но при мен хидратираше добре. Имам сух околоочен контур и ми подейства в положителна насока от тази гледна точка. И за лицето съм имала с черешата, той също беше като лосион направо, плюс това свърши много бързо. За месец и половина. Shocked
На Биотен не съм ползвала от продуктите за лице. Има противоречиви мнения за тях.

Аз съм далеч от 40-те Simple Smile
Според мен възрастта, която е означена на опаковките не трябва да е водещия критерий при избор на крем. Моята кожа е суха и кремовете за моята възраст ми идват слаби. Така че никой да не се стряска от възрастовия ориентир, а по-скоро преценяйте от какво има нужда кожата Simple Smile

 Hug
Ще го потърся. Макар че в момента имам 2 гела и 3 крема отворени, чакат ме още 3 броя нови. ooooh! Запасила съм се, все едно света ще свършва.

# 722
  • Мнения: 2 045
Недей на Хималая - пълни са с минерално масло и парафин - те дехидратират ужасно кожата и я състаряват в дългосрочен план!
Лично аз съм доволна от този на Дева, който Ивчето е показала от серията с Витамин Ц.
На Балеа околоочните са също добри., в момента съм с техен и съм доста доволна

# 723
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 395
Новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=794318.new#new

Общи условия

Активация на акаунт