MAC & Sephora - 22 тема

  • 46 548
  • 722
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Мерси дано 10 от новият е по светъл от Аква Виталюмер  Hug

# 121
  • Мнения: 31 086
Светъл е, но не мога да сравня с другия, защото ползвам по-тъмния 20 нюанс при Шанел.

Не мога да се нарадвам на новите ми придобивки от колекцията на Шанел. Много красиви, сливово-бордо цветове. Червилото от серията Коко Шайн е такава радост за мен. Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 7 438
В Сефоря имаше ли някаква промоция до 20-ти април или съм се объркала? Thinking

# 123
  • Мнения: 31 086
Има да техни продукти над 40 лв. и отстъпка -20%.
Имат нова много хубава колекция, в която има комплект 4 неонови лака, огромна чиния бронзър, който е светъл и хубав, и разкошни, супер ярки червила по 25 лв. 4 цвята са и са наистина много ярки, очеизбождащи. Много летни и весели.
Има и очни линии в различни цветове и зелена спирала.
Има какво да се избере определено. Peace

# 124
  • Мнения: 7 438
Денси,благодаря много.  bouquet
Ще погледна и товите неща,аз със сигурнт трява да и взмеа ерен молив за очи и бронзиращото олио. Laughing

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Вчера пробвах и разгледах новата колекция на Шанел, има интересни неща. Като яркия руж, но си взех почти същия на друга марка в същия ден. Червилата ще пропусна , имам наистина много, харесах едно като лилава фуксия  Heart Eyes .
Пробвах новия фдт на ръка, че на лицето не ми се слагаше. При мен 30 е много тъмна, 20-ката е добре обаче 22 е още по- добре макар и с розов тон.
Сух е наистина и затова е комбинирана кожа склонна към омазнаване .
И за себе си днес определено ми се затвърди , че 20-ка на пудрата Беж ми е леко тъмна и ще пробвам 10 ако реша някой ден пак да си я взема .

# 126
  • София
  • Мнения: 5 441
Някой случайно да знае каква е приблизителната цена на Диорските спирали?
 
 И може ли да ме насочите към руж,максимално естествено да стои.Бих предпочела да е на МАС,но и други предложения приемам.

# 127
  • Мнения: 31 086
60 лв. са спиралите на Диор.
Отиди в Мас и най-добре си пробвай руж, всеки има различно виждане за естественост. Виж и светло розовите, кръгли ружове на Шанел, много са добри.

# 128
  • София
  • Мнения: 5 441
Благодаря,densi.
 В МАС вече два пъти ходя,ама "моя" консултант все не го нацелвам.Накрая ще карам наистина по мое усмотрение.

# 129
  • Мнения: 31 086
Нещо го няма напоследък Жоро наистина. Не знам къде е, но ще попитам като ходя. Много свестен мъж! Heart Eyes
Пробвай и Балерината на Ланком. Тя е много светла, но стои естествено. Аз я харесвам, но други хора не. Трябва просто да се пробва. Виж и кремообразните ружове в светъл цвят на Шанел, те стоят естествено също и са трайни. Но пък не всеки харесва кремообразни продукти и иска да бърка с пръст в тях. А така се нанасят най-добре и стоят най-естествено. Може и с четка с косми от таклон, но дава по-силен ефект.

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 261
Вчера пробвах и разгледах новата колекция на Шанел, има интересни неща. Като яркия руж, но си взех почти същия на друга марка в същия ден.
Веси, в "Мико" ли гледа колекцията на Шанел?
Искам да си взема новият ФДТ и една беж 20-тица.

# 131
  • София
  • Мнения: 600
Ох, съвсем ви изпуснах! Отивам да дочитам!  Hug
На мен 20-тицата на Шанел Беж ми пасна идеално като цвят, но нали казвате, че не е подходяща за мазна кожа, та затова още се чудя дали да не взема компактната на Нарс.

# 132
  • Мнения: 31 086
Христос Воскресе!
 easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter
Е как да не е подходяща Беж за мазна кожа, аз съм с нея повече от година и ми е добре. Не е като пудрата на Нарс наистина, с която не лъсвам буквално цял ден, но аз съм си пристрастена към Беж 20 и продължавам да си я нося и то често. Много я обичам.

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
При мен пудрата Беж въобще не се държа добре.
Първо, 10-ката ми беше тъмна, ама това не е кой знае каква изненада по принцип.  Laughing
И, второ, лъснах с нея за отрицателно време. Ама наистина се изненадах, защото скоро не ми се беше случвало такова нещо с нито един продукт.


Та, казвате, в Бургас има новата колекция на Шанел в Мико? Може да намина да пробвам 10-ката от новия фон дьо тен. Четох, че бил по-тъмен в сравнение с другите Шанелски, което въобще не е добре, защото може би и 10-ката ще ми е тъмна.  Thinking

# 134
  • София
  • Мнения: 195
Христос Воскресе!
 easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter
...

Воистина воскресе!

Относно новия ФДТ на Шанел- нося го вече 3-4 дни и имам насъбрани първи впечатления. Действително е подходящ за комбиниран към мазен тип кожа, защото застава леко като маска при мен (няма го сочния, естествен финиш на предпочитания от мен Lingerie De Peau на Герлен)- аз съм с нормална към комбинирана кожа, лъсвам понякога само през лятото. Имам 20 номер, който ми е добре сега, но през лятото вероятно бих минала на 30.
Обобщено- плюсовете му за мен са, че апликацията му е лесна (тъй като е доста течен като консистенция за мен най-удобна е четката тип бояджийска), завършекът му е мек и кадифен; ляга като втора кожа- има леко до средно покритие. Склонната към омазняване кожа би лъснала възможно най-късно с него.
Недостатъци- цената, разбира се- на първо място. После- вероятно чувствителната кожа би реагирала от него, защото- подобно на почти всичко Шанелско- и този ФДТ е ароматизиран. По мое мнение, не е подходящ за суха/ нормална/ суха към комбинирана кожа, тъй като създава усещане за маска.

Общи условия

Активация на акаунт