Търся електронна книга - тема 11

  • 153 945
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Благоевград
  • Мнения: 19
Здравейте,
Търся книгите
Седмата вълна на Даниел Глатауер
Богат Татко, беден татко на Робърт Кийосаки

ако някой ги има в електронен въриант, моля да ми ги изпрати.

Благодаря.

Дали Седмата вълна някой успя да я намери в електронен вариант? Благодаря!

# 76
  • Мнения: 14
Съжалявам, обърках се, имах на предвид дали някой може да ми прати книгите които са преведени на български от поредицата?

# 77
  • Мнения: 19 294
Богат татко, беден татко я има в спиралата.

# 78
  • Мнения: 0
Може ли отново да дадете линк за "Петата погибел" - Пол Хофман? Имало я е качена, но линка вече не е активен. Благодаря предварително.

# 79
  • Мнения: 113
И аз искам да се присъединя към вас, а да следя за нови интересни книги, ако мога и аз ще помагам.
Иначе разгледах сайтовете на заглавната страница, но така и не разбрах как да си сваля Кросфайър..

# 80
  • София
  • Мнения: 28 535
Кросфайър в MailBooks.

# 81
  • Мнения: 152
Някой да е срещал "Фламандският майстор" на Артуро Перес-Реверте?

# 82
  • Мнения: 113
milenaka благодаря ти, но нещо не мога да се справя, дори се регистрирах, но виждам, че е по-скоро форум и открих само коментари.

# 83
  • Мнения: 1 466
milenaka благодаря ти, но нещо не мога да се справя, дори се регистрирах, но виждам, че е по-скоро форум и открих само коментари.

Кое е форум? Мейлбукс? Объркала си се нещо. Това е програмка, в която се споделят книги. На първа страница на темата, с големи зелени букви пише Mailbooks - това е линка за сваляне. Там поредицата, която търсиш, е споделена поне 30-40 пъти.

# 84
  • Мнения: 186
Здравейте!Търся книгата Холивудски грешници от Виктория Фокс
имейл:
Скрит текст:

# 85
  • Мнения: 43
Може ли отново да дадете линк за "Петата погибел" - Пол Хофман? Имало я е качена, но линка вече не е активен. Благодаря предварително.
Във Флибуста я има http://www.flibusta.net/b/359542


И аз искам да се присъединя към вас, а да следя за нови интересни книги, ако мога и аз ще помагам.
Иначе разгледах сайтовете на заглавната страница, но така и не разбрах как да си сваля Кросфайър..
http://librs.net/index.php?authors=%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B2%D0%B … D0%94%D0%B5%D0%B9

# 86
  • Мнения: 0
Може ли отново да дадете линк за "Петата погибел" - Пол Хофман? Имало я е качена, но линка вече не е активен. Благодаря предварително.
Във Флибуста я има http://www.flibusta.net/b/359542


И аз искам да се присъединя към вас, а да следя за нови интересни книги, ако мога и аз ще помагам.
Иначе разгледах сайтовете на заглавната страница, но така и не разбрах как да си сваля Кросфайър..
http://librs.net/index.php?authors=%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B2%D0%B … D0%94%D0%B5%D0%B9
 


Малко тъпо ще прозвучи, но как да се регистрирам в този Флибустер?  newsm78 newsm78 newsm78

# 87
  • Мнения: 1 466


Малко тъпо ще прозвучи, но как да се регистрирам в този Флибустер?  newsm78 newsm78 newsm78

Да ме поправи някой, ако бъркам, но мисля, че... никак. Май беше коментирано, че опцията за регистрация е премахната.

Сайта е флибуста.

# 88
  • Мнения: 318
Светли празници на всички!
 
Първо да се извиня на всички, за причиненото неудобство, по грешка бях изтрила свободният файл на Микс, Макс и Мекс, като на последните запитвания, оказва се, съм пращала защитения файл  Embarassed
Моля да ме извините, грешката е поправена.

Днес качих в мейлбукса Където луната я няма на Нейнтън Файлър  Peace, ако на някой е интересна.

Имам и молба, рових, но не можах да открия "Любов и други демони" за продажба в електронен вариант, ще съм благодарна на вашата помощ да я открия.  На български, не бих и помислила да чета Маркес на английски Simple Smile))
Елегантността на таралежа на Мюриел Барбери също, имам 5 дни безплатни на софта за махане на защитат  Laughing ще ми се да ги използвам максимално.

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 17:53 от маграт чеснова

# 89
  • Мнения: 275
Светли празници на всички!
 
Първо да се извиня на всички, за причиненото неудобство, по грешка бях изтрила свободният файл на Микс, Макс и Мекс, като на последните запитвания, оказва се, съм пращала защитения файл  Embarassed
Моля да ме извините, грешката е поправена.

Днес качих в мейлбукса Където луната я няма на Нейнтън Файлър  Peace, ако на някой е интересна.

Имам и молба, рових, но не можах да открия "Любов и други демони" за продажба в електронен вариант, ще съм благодарна на вашата помощ да я открия.  На български, не бих и помислила да чета Маркес на английски Simple Smile))
Елегантността на таралежа на Мюриел Барбери също, имам 5 дни безплатни на софта за махане на защитат  Laughing ще ми се да ги използвам максимално.

Спокойно, има свободен софтуер за премахване на DRM...
Само да има какво да премахваме...  Mr. Green

Търсени те от теб книги, ги няма все още в ел. вариант...

Весели празници на всички...

Общи условия

Активация на акаунт