Здравейте, имам едно допитване относно ......

  • 3 537
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 4
поддържам една хубава връзка от 2 години с разведена дама на 35 години ....запознах се точно тогава когато беше хванала мъжа си в тях с друга жена... и аз и бях опората ... две години силно казано да сме заедно 2, 3 пъти месечно сме се виждали.....последните 4 месеца бяхме почти всяка седмица заедно защото сме на разстояние един от друг на 400 километра... тя е зодия стрелец аз зодия близнаци и съм на 25 години.... наистина я обичам тази жена ..... искам да си продължим връзката както до сега.... но нещо се обиди засегнах я  и се разсърди ... бях при нея правих и печката и хладилника и още мн др работи и детето и беше при баща му... той се обади да каже че е болно и си го взе.. аз си играх с детето до вечерта... след това като никога не съм спал в тях когато детето е било си тръгнах... на др ден тя си оставила детето на бащата и излезла и ми се обади да ми каже че се прибира... аз се издразних и .. че това ме е обидило .. пътувах толкова километри за да съмс нея един ден... и не можах да оправия нищо.... и тя за това се разсърди... две седмици не се чувахме изтри ме от всякъде телефони блокирани фейсбуци хахах..... онзи ден отидох на цветница и занесох подарък вечерта тя беше с приятелки остави си приятелките и се видяхме за 1 час.... говорихме си и тя е решила да нямаме повече връзка ,за което малко трдуно и вярвам били и изчезнали чувствата .... аз и казах че приемам ..... не съм се противопоставял... след това последва целувка от нейна страна..... много страстна и желана..... и се разделихме.... какво би трябвало да направя в тази ситуация за да си я върна.... и дали това мое изказване я е засегнало или си е чакала причина....  наистина усетих последните 5 месеца че има желание за мен  и иска да е смен... и онзи ден пак усетих това желание въпреки ,че искаше да си тръгва на 5 пъти...  разликата ни е 10 години аз съм по малък.... тя иска да си подредя живота и с епритеснявала да не ми го развали... аз дете си имам на 2 годинки и половина... така че няма от какво да се притеснява от тази гледна точка.... моля за съвет

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 11:45 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 25 732
А майката на твоето дете,тя къде е в цялата картинка?

# 2
  • Мнения: 153
Темата ти не е за тук.

# 3
  • Мнения: 5 892
Според мен си й играчката и изобщо не те взима на сериозно. Забавлява се с теб докато си намери подходящ мъж  Peace

# 4
  • Мнения: 4
майката на моето дете е др тема..... много по сложно и няма да коментирам защото ще загубите смисъла на първото ми допитване..... просто искам мнение от вас

# 5
  • Мнения: 25 732
Какво е първото ти допитване?Жената те е ползвала за отдушник+секс+дребни ремонти...
За това питах за твоето детенце...
Уф  ooooh!  ако всеки мъж си гледа семейството, няма да има такива драми.

# 6
  • Мнения: 153
Какво е първото ти допитване?Жената те е ползвала за отдушник+секс+дребни ремонти...
За това питах за твоето детенце...
Уф  ooooh!  ако всеки мъж си гледа семейството, няма да има такива драми.
Да Peace

# 7
  • Мнения: 4
значи ,майката на моето дете .. имах връзка с нея преди 3 години... хванах я с др мъж ... и се разделихме... но тя е била бременна от мен... на него е казала че детето е негово.... докато този нея хваща с др мъж.... прави си човека тест... не е негово ... намира ме мен прави си тест.. мое е.... сега детето си е при мен......и си се обичаме и гледаме.... майката не е при мен и никога няма да бъде..... това е цялата схема.......

# 8
  • Мнения: 349
абе в кое училище ви учат на ... такова писане ... интересно ми е защото аз съм на 23 ... а цял живот ползвам точки и запетаи... даже и главни букви понякога ... та така... иначе по твоя проблем ... може да си ѝ омръзнал.

# 9
  • Мнения: 25 732
Много хващанки с друг станаха май?Като многоточията в постовете ти. Mr. Green

Сега сериозно.Ти си самотен баща?Гледаш сам 2 годишно, отделно пътуваш 400 км за срещи?
Нямаше ли някоя женица по на близо, хем и на сходна възраст  newsm78

# 10
  • Мнения: 25 732
... може да си ѝ омръзнал.
И аз така мисля.Позабавлявала се е с младото момче,дошло е време жената да си вкара живота в пътя. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 4
Ами ...... точките са важни..... не ми изглеждаше такава жена която би използвала ... тя не ме е карала да и поправям разни неща.... аз се натисках.... две години да се забавлява.... и да пътува по нощите с автобус от бургас до софия.. последните месеца аз ходих  3 пъти .... до там... през другото време тя е идвала с автобуса...... а за по близкото разстояние и жена на моята възраст... не ме кефят...няма какво да си кажа с тях... и те нямат с мен.... аз се влюбвам и впечатлявам от жена трудно.....

# 12
  • Мнения: 25 732
Гледай си детето.Пък тя точната жена ще се появи.Не си престарял.

Че е пътувала, ами хубаво и е било.Замислила се е какви са и перспективите с теб, има ли бъдеще, няма ли.Взела е решение.
Ти от форума какво очакваш?Да и направим магия да се влюби отново в теб.

# 13
  • Мнения: 4
може би да си правя... тя ми казва да си наредя живота.... аз съмс и добре. така... явно тя си е намерила .... нещо по близко .... може би за това така постъпва..... знам ли ..... но винаги е била искрена и честна .... не не искам магия просто исках да споделя... и дали тези целувки са били фалшиви .... просто е искала да ме целуне....

# 14
  • Мнения: 25 732
2 години като пътувахте София Бургас, не се ли решихте да се съберете, да си гледате децата заедно.Нали и били чисти чувствата.Твоят ум къде беше?

# 15
  • Мнения: 4
тя е била всеотдайна отдаласе е на семейството , много трудно преживя това което нарпави мъжа и ... аз отидох в тях след година и половина.... до тогава преди да ме покани казваше... че мъж в тях няма да стъпи.... имала си спомени и така нататък... когато тя искаше да отида там да живея.... аз имах хубава работа в софия.... не ми се напускаше защото там нямах никаква работа.... детето е при мен от 3 месеца.... явно се разминахме някъде... не знам ... а и тя е голям инат...

# 16
  • Мнения: 25 732
Седнете и поговорете.Но аз ти казах, и мисля че тя е решила да вдигне нивото. Peace

# 17
  • Мнения: 4
ами онзи ден беше на косъм пак да се съберем.... но наистина това разстояние омръзва...  сподели чее е била сгрешила.... и казала думи които не е мислила...ниво за какво да отида там или си  е намерила някой подходящ на нейната възраст

# 18
  • Мнения: 25 732
Жените (най вече разведените) търсят стабилност, сигурност, сериозен партньор.Ако не e видяла в теб това, нормално е да се огледа за друг.Дали го е намерила, няма как да знам.По скоро питай директно.Спести си агонията.

Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 19:08 от So Lucky*

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
По-добре поговорете.
И, као искате и имате намерение да оставате заедно, се съберете. Това е мн. разстояние. Даже се чудя как сте издържали 2г.
Ти пишеш, че имаш хубава работа в Сф и не искаш да напускаш.
А вариант тя тогава да дойде в Сф съществува ли?

Може и да те харесва, и да те иска все още, но да не вижда сигурен и стабилен партньор в тебе. Може да е размислила и за голямата разлика във възрастта.
При жените тези неща нямат общо - любов и сигурност.

# 20
  • Мнения: 1 136
Жената ти е казала и показала че не  иска да е теб , остави я известно време , стига сте говорили -нямам представа за какво има да говорите , а ти си отиди и продължавай живота . В момента , в който реши да има нещо общо с теб тя ще те уведоми. Не досаждай!

# 21
  • Мнения: 2 124
Жените (най вече разведените) търсят стабилност, сигурност, сериозен партньор.Ако не e видяла в теб това, нормално е да се огледа за друг.Дали го е намерила, няма как да знам.По скоро питай директно.Спести си агонията.

Това по-скоро търсят неомъжените жени. Разведените, с дете, още повече в конкретния случай - тя има собствен дом, търсят разбиране, подкрепа и емоции и трудно биха скочили в сериозна обвързваща връзка, особено предвид нарушеното доверие към мъжете.
Защо е решила да се разделите, само тя може да каже. Целувката не е била фалшива, а целувка за сбогуване - донякъде може да се тълкува да не търсиш вина в себе си, а че причината е в нея.

Изчакай поне седмица, помоли я евентуално за един разговор, но според мен е категорична.

Общи условия

Активация на акаунт