Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 263

  • 34 162
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 097

Сладурчето ни отплува някъде.
А за  работливите  момичета, не ми идва на ум нищо освен благодарности и нашата обич. Е може и червено яйчице с козуначе а награда.

# 721
  • Мнения: 1 285



И аз, като сладурчето мисля вече да отплувам. Лека нощ.

# 722
  • Мнения: 1 097
Лека нощ ,мила . Аз също лягам,че утре денят ще е тежък.

Като гледам вече всички спят дълбоко и даже се завиват.

# 723
  • Мнения: 23 183


Комет Two Hearts  Любовче  Two Hearts Милка  Two Hearts

Момичета страхотна среднощна раздумка сте направили ! Адмирации за всяка една написана  дума за Енгин !

Дива-ойка   Two Hearts нищо, че не си направила снимка / направи "Засечи кадър" / и  запомни всичко с ума и сърцето си ... после ще разказваш...


Скрит текст:


Вече сте се поздравили за празника - нека и от мен да ни е честит ! Смята се, че Възкресението Христово е най-светлият християнски празник ! Всички които имат силна вяра и добро сърце ще бъдат възнаградени с божието чудо ! Воистина Воскресе ! За да живеем ние, да добруваме и да даваме винаги от себе си на другите !

Оставям ви от моите яйчица  / тазгодишните приличат по традиция  досущ на тези -2013 г.  Grinning  / Така и не можах да ги снимам тази година, но понеже винаги ги правя едни и същи  - снимката е унифицирана като картичка  Joy


Взимам едно червено яйце / под прикритие розовко  Grinning / и след 3 часа и половина на  работа. Ако си "приспя" празнично работата следобяд  ще ви хвърлям по един поглед ...

Пък и в нова тема ще се настаним на най-личния празник ! Нека да ни е на късмет !

Я, да разлея и по едно кафе с уникален чаромат ...



Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 716
За всички будни (още или вече) един сладък "нощен хулиган"



Скрит текст:
"Я ночной хулиган,
у меня есть наган,
я похож на маман
и я вечно пьян"

# 725
# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 34 014



http://www.vbox7.com/play:f29683abdd?p=collection&id=2035208&order=date

"Мръсни пари и любов" епизод 6 на български. Превод от английски: Loveofmine, bebo_sn,  barisea;  
субтитри: mariana51, Марта_49. Приятно гледане.

И тук:


http://www.videoclip.bg/watch/326548?playlist=4605

# 727
  • Мнения: 23 183



Всичко за Енгин Акюрек се прави с любов !

Общи условия

Активация на акаунт