Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 9

  • 46 556
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
и аз се записвам за темата, за да сте ми стимул!

# 16
  • Мнения: 211
ехееее, аз утре правя 4 месеца  newsm44 не съм мислила никога, реално, колко лесно е да ги спреш... като гледам колко цигари не съм изпушила чак лошо ми става  Grinning и си ги представям като фасове пред мен и после си ги представям в мен.... блякс!!

# 17
  • Мнения: 64
 vv88, поздравления, много се радвам за теб! Само така!  bouquet
Минавам да видя какво става в новата тема, а то....всички месят козунаци..... Simple Smile

# 18
# 19
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Ауу, Алина, много сте сладки, наистина!  Hug

Момичета кураж по празниците, злоупотребявайте с козунак.  Crazy

# 20
  • Мнения: 64
 alina_si, с такава сладка помощничка яйцата са станали разкош!!! Вземам пример, утре последен шанс за боядисване....

# 21
# 22
  • Мнения: 8 939
Благодаря ви момичета.

Боядисахме само 12 яйца и дори ги забравихме в София.  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 461
запис и от мен,скоро ще направя годинка.
ПОнякога имам пориви , но ги отбивам...

Честит четири месеца, това е страхотно постижение.Само така.

# 24
  • софия
  • Мнения: 127
Тук съм момичета,не съм се отказала.Днеска стават две седмици.Все още сутрин ми е много търсене,леко съм изнервена,да не ми е някой пред очите.Мъжа ми знае затова и сутрин е много внимателен,знае че една грешна стъпка и станал скандала.И като мине този критичен момент после целия ден съм ок. Simple SmileКога ли ще спре да ми се пуши изобщо?

# 25
  • Мнения: 617
Днес стават две седмици от както не пуша. Много рядко ми се пропушва, но това е нормално и скоро ще отмине. Няма да позволя абсинентния синдром да ме надвие.
Успех на всички.

# 26
  • Мнения: 88
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Момичета,пожелавам много здраве,любов ,щастие на всички вас и семействата ви!Нека с всички предизвикателства в живота се справяме така както и с цигарите-успешно!Весело празнуване ,много смях,агнешко и курабийки,а килцата после ще ги мислим  smile3534 smile3525
Моргана ,Магнолия....браво на вас,много успешно се справяте,всичко минава към 20 ден,оттам насетне е много ,много по лесно,почти няма пориви,горд си със себе си ,защото това е най хубавото нещо ,което човек може да направи за себе си!

# 27
  • Мнения: 2 461
Христос Воскресе,момичета.
С пожелания за здраве и бездимни дни, вяра че това го можем, защото можем всичко което поискаме в сърцето си!  Peace

# 28
  • Мнения: 235
Христос возкресе! Бъдете здрави............
Много, ама много ми се пуши тия дни. Направо една крачка ме дели от припалването. А съм сигурна че ще ми е лошо ако си запаля. А и си мисля че сега ръката мим вече е отвикнала, но много лесно (само от 1 цигара) пак ще си припомни този навик. Ужас направо. Вече мина месец и около седмица, но си ми се пуши. Може би защото мъжа ми си е вкъщи и пуши чат пат и защото времето е скапано....дано не взема да пропуша пак.

# 29
  • Мнения: 2 461
дано,дано... Praynig

Мое мнение,което споделих с приятеля ми...
Започваме да пушим като тинейджъри от липса на информация и заблуда и когато станем на около 30-т се осъзнаваме и най-често тогава спираме цигарите. Съгласни ли сте с мен или не?
Според приятеля ми, няма такова нещо, защото около него много хора над 30-те пушат...

Общи условия

Активация на акаунт