Боледуване на децата ни – тема 15

  • 40 857
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21 270
Добре дошли в тема номер 15 : Боледуване на децата ни в яслена и градинска възраст – как да се справим?

Тема 9
Тема 10
Тема 11
Тема 12
Тема 13
Тема 14

# 1
  • Мнения: 588
Добро утро!  bouquet

Да са ни много здрави  и весели дечицата!

Лиси , Hugза темата!

# 2
  • Мнения: 173
Благодарим за новата тема   bouquet
да се запиша и аз  Peace

# 3
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Лиси,благодаря   bouquet
Здраве за вас и децата  Hug

# 4
  • Мнения: 21 270
Живи и здрави и вие и децата ,сладурки   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 352
В следващите 3 седмици за нейна милост няма да има градина, но да съм в течение какво ще ни очаква след това.

# 6
  • Мнения: X
Лисичке, благодаря за новата тема. Дано да са ни здрави дечицата.

# 7
  • Мнения: 6 535
благодаря за темата   bouquet
момичета, да ви споделя моята борба с бистрите сополи.
по съвет на дамите вчера взех олинт. хубаво измих нослето с фр, подсуших с памуче и пръснах. отделно дадох и алиум цепа. на опаковката пишеше през два часа по 5 гранули при изявени симптоми, та вчера дадох два пъти. спа спокойно през нощта и днес диша доста по-добре, количеството сополи дооооста намаля. сутринта повторих процедурите.
стискайте палци да се оправим и благодаря за помощта!  Hug

# 8
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Силвиана,дано бързо се разкарат секретите  Peace

# 9
  • Мнения: 696
Имам назик вкъщи, става ли за гъсти жилави сополи?

# 10
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Имам назик вкъщи, става ли за гъсти жилави сополи?
Прочети назад последната страница в старата тема,коментирахме го  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 5 711
Отдавна не съм се наминавала в темата. Борбата със сополите ни е безспирна,последния път като по чудо минахме без температури,защото при моето дете,след като се появят сополите,ако не се овладее,започва температурата и усложненията.
Предишният път по случайност открихме,че при стабилно напаряване в банята се чисти много добре нослето,излизат леко и безпроблемно гъстите жилави секрети,което не ни се е случвало при инхалации,тогава на ден по 3 пъти бяхме в банята ,сутрин ,обед и вечер. Отказваше да стои над съд с пара.
Питах доктора дали да не купя уред за пара,отговори ми,че по-добро от напаряването в банята няма и най-добре така да процедираме.
Сега отново нещо се опитва да се прокрадне от към сливиците. Опитвам се да се боря с него,но снощи като заспа и като се почна една суха кашлица.Веднага и направих компрес с мед и нишадър да спи така. Прокашля няколко пъти и после спа без да е кашляла. Мисля и тази вечер да слагам компрес.Този компрес ми е назначаван от доктор,точно при такава суха кашлица,без отделяне на секрет.

Гледам,че не сте коментирали и спреят Низита,той също доста ни помогна последния път при гъстите секрети.

# 12
  • Мнения: 1 884
Силвиана Peaceбързо да се оправяте Peace

# 13
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 364
Имам назик вкъщи, става ли за гъсти жилави сополи?
Да, Назик също стават, но ако не помогнат до 3-4 дена трябва да се взима евентуално секрет и да се действа с други капки Peace Назик имат срок след отваряне, понеже пишеш че ги имаш вече, погледни Peace

Лиси - мерси за темата! Дано сме по-здрави, всички, идва хубавото време, тоест ще почакаме още няколко дена Wink

# 14
  • Мнения: 5 943
Записвам се и аз - благодаря за темата, Лиси   bouquet Все по-малко поводи да имаме всички за присъствие тук  Praynig
Хъшпъпи, благодаря, че се включи за ринита  Hug И Криси е на Ериус, но включихме и Назонекс по предписание, дано помогне.
Аз също се учудвам как се издребнява с тези кортикостероиди, като повечето са възможно най-пречистени, с най-малко странични ефекти и по-малкото зло, така да се каже. Също не разбирам и това децата "да не искат капки"  Shocked То не е като да ги питаш гладни ли са, или не - капките са лекарство и трябва да се слагат, без значение от желанието на детето. Мое мнение  Peace
Моята хубавелка от днес е с ТЕЛК-50%, минахме тази сутрин. То не е хич за радване хавата, но след като 9 месеца със зъби и нокти драпах по този ТЕЛК, защото имаше проблеми около явяването ни, сега съм доволна от резултата.
Бъдете здравички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт