Злоупотребиха ли с Вашите лични данни?

  • 4 697
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
Днес, четейки за злоупотребата на Политическите партии с личните данни на десетки хора, реших да проверя дали има такава с мен и семейството ми. С моите данни няма, но с тези на мой близък- да. Сега подготвям жалба, която да ще бъде изпратена в Комисия за защита на личните данни.

Злоупотребили ли са с Вашите лични данни?

Ако още не сте го направили, може да проверите тук: https://www.cik.bg/reg_podpiski?

Темата е чисто информативна, моля, нека не става повод за спор заради нечии политически възгледи.

Последна редакция: вт, 15 апр 2014, 22:22 от -Дес-

# 1
  • София
  • Мнения: 4 111
За сега не са и се надявам и за напред да не стане.

# 2
  • Мнения: 341
И с моите не са.

# 3
# 4
  • Мнения: X
И с моите не са. Освен ЕГН-тата на хората от семейството ми си позволих да проверя всички известни ми по работа, а те са много. Никой не е в никой списък. Не разбирам особено от компютри, програми и подобни, но щом излизат данни за ЕГН с десет единици или десет двойки, става въпрос за някакъв технически гаф, а не за кражба на лични данни.

# 5
  • Мнения: 336
С моите - да. Също на баща ми и майка ми.
Пуснах жалба днес, утре и родителите ми ще го направят. Само че доколкото разбрах не се очакват някакви реални последствия от тия жалби. Цялата работа е иди-дОкажи.

# 6
  • Мнения: 1 174
С моите не, но с на ММ да! Фигурира в  списъка на Националистическата партия  Mr. Green Написах жалба и утре ще я пращам  Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 580
Моите са! И на двадесетина колеги,както се оказа! Определено някой " служебно " е услужил с личните ни данни ! Безкрайно ми е гадно.....

# 8
  • Мнения: 344
Check Please , и аз не съм кой знае какъв разбирач в сферата на компютрите, но според мен не е /само/ техническа грешка, защото излизат и инициалите на търсеното лице, коя партия е подкрепило, и на кой ред и страница е подписа му.  Tired

# 9
  • София, България
  • Мнения: 3 536
Моите и на приятеля ми не са в списъка....


Моите са! И на двадесетина колеги,както се оказа! Определено някой " служебно " е услужил с личните ни данни ! Безкрайно ми е гадно.....

По този начин не се ли улеснява донякъде работата. Явно от вашата фирма са изтекли личните данни... Е друг е въпроса наистина тези жалби доколко ще бъдат разгледани и дали ще се работи по въпроса  Confused

# 10
  • Мнения: X
Check Please , и аз не съм кой знае какъв разбирач в сферата на компютрите, но според мен не е /само/ техническа грешка, защото излизат и инициалите на търсеното лице, коя партия е подкрепило, и на кой ред и страница е подписа му.  Tired

Щом има инициали и други данни, значи не е само технически гаф.  Peace Някой щедро е предоставял материал.
Сега проверих пак ЕГН-тата с десетте двойки и десетте единици, за да видя какви инициали са написали, но вече излиза, че няма данни.

# 11
  • България Сливен
  • Мнения: 245
не

# 12
  • София
  • Мнения: 34 795
Не.
Колежката обаче е подкрепила Съюз на комунистите в България Mr. Green
Като и го съобщих, буквално беше - кво, кво казА?

# 13
  • Мнения: 341
Проверих и за мъжа ми, както и на майка ми, не са ползвани. Други ЕГН-та не помня.

# 14
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 78
ako сте се разтревожили за данните ми ...
дишайте спокойно - ПОСОЧЕНОТО ЛИЦЕ НЕ Е НАЛИЧНО В СПИСЪК

Общи условия

Активация на акаунт