АВАТАРНИ ИГРИ

  • 27 428
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Джой,чешкия език си е направо музика за ушите....е,мекат наистина,но при съпоставка с унгарския...лелеее...там направо си е като кучешки лай.... Mr. Green   хегеш-мегеш......брррр.... Crazy

# 736
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Много го мразех в началото на живота си тук. Чак ми се плачеше, като ги слушах как лигавят думите и нищо, нищичко не им разбирах. Сега вече свикнах и дори се научих да обичам цветните им изрази. Хубаво е мъж да се обърне към теб с "Чао, ласко" Blush...

Един особено любим мой ирландец има днес рожден ден Heart Eyes , да ви поздравя по случая с една прекрасна песен

# 737
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Благодаря за хубавите думи, момичета!

Джой, само като прочетох ефирна рокля с кубинки и се сетих за теб, не зная защо , но веднага се обзаложих, че си ти. Явно все пак познавам някой Party

# 738
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 361
Хайде, натутках се hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

НОВА ТЕМА

# 739
  • При децата ми
  • Мнения: 6 037
Аз я видях.Руми,много си красива и слънчева.Много уважавам жените зодия лъв.Мечтая да имам второ бебе момиче лъвица.

Внимавай какво си пожелаваш! Моята лъвица е на 4 г. и 8 м., нямам думи...

И моята щерка е на толкова! Heart Eyes Също лъвица, макар и аз да не исках никак да такава зодия. Crossing Arms Някак си не ми се нравят хората от тази зодия.

Синя слива, и нашия батко също се казва Марти. От сърце ти пожелавам да се сбъдне мечтата ти! Hug

Момичета, изключително интересно ми е да ви чета! Simple Smile Hug

# 740
  • София
  • Мнения: 2 801
Моят син е зодия лъв, какво толкова?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт