AVON само за представители - КАМПАНИЯ 06 - Тема 128

  • 15 991
  • 249
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Здравейте! Кате, благодаря за темата!   bouquet

Таблети няма доставени. Последната активност по отношение на тях бяха СМС-ите, с които ни призоваха да си дадем данните. Сега ще чакаме... отново...

Скрит текст:
Аз не съм имала проблеми с депилатоара, но е въпрос на кожа. Освен това имаше разни видове... знам ли моя от кои е... но е за тяло...

# 16
  • Мнения: 161
Ето ме и мен в новата тема   bouquet Да не повярва човек получих си подаръците от мотивационната програма, въпреки че пусна в края на кампанията, явно съм имала късмет като ви чета вас, че не сте получили някои неща. Затова пък часовника с търкалящите се камъчета цяла кампания си светеше в червено, а имам клиентка която го чака доста време вече. Пратиха ми надраскани очила, та трябваше да правя и рекламация....но каквото такова. Гледам вече новия каталог и чакам да видя какъв ще е резултата след раздаване на 20+ мостри и тестови карти за бръчки Simple Smile

# 17
  • Мнения: 114
Кате, благодаря за темата!  bouquet  Успешна кампания на всички! Hug Чантата от стр.91 я видях на презентацията. Хубава, изглежда здрава. Не ми се видя огромна, но пък е голяма да се ползва за дамска чанта, поне на мен ще  ми е голяма / мислех, че е дамска чанта по принцип, а се оказа, че я водят пътна/. За таблетите освен това, че трябваше да се пратят точните адреси до 16.04., друго движение няма. Получаването според мен ще започне след празниците.

# 18
  • Мнения: 1 483
Успешна кампания   bouquet

# 19
  • Мнения: 377
Привет и от мен в новата тема, а за Катето   bouquet

re_ge в Ейвън може да знаят друга таблица за уморение  Laughing , но се учудвам как така са се минали

# 20
  • Мнения: 14
Успешна кампания на  всички ! Вчера и аз пуснах поръчка с кремовете на Аню, но още не са я фактурирали.. чудя се дали няма да ни прецакат че трябвало да поръчаме и първите два....  Rolling Eyes Thinking

# 21
  • Мнения: 194
Привет и от мен в този красив пролетен ден  Joy Последната кампания ми беше слабичка, нищо не хванах от мотивационната, но мисля, че сега е моментът да изкажа публично специалните си благодарности на as-g   bouquet. Чантата е страхотна Simple Smile Вчера казах на мъжлето, че ще ми отива много на някое ново пролетно якенце  Joy

Весело изкарване на празниците на всички  Hug Аз лично съм планувала месене на козунаци в събота с малката... Да видим какви ще ги сътворим двете  Crazy

# 22
  • Мнения: 5
Успешна кампания и то мен!!! И весели празници!!!  bouquet   baloni easter easter

# 23
  • Мнения: 14
Ще съм благодарна ако някой ми изпрати списъка с важните съобщения, че нямам програмката и немога да ги отворя....  Hug  bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Ще съм благодарна ако някой ми изпрати списъка с важните съобщения, че нямам програмката и немога да ги отворя....  Hug  bouquet
Виж на лични Simple Smile  Hug

# 25
  • Мнения: 14
Някой има ли фактурирана поръчка?  newsm78 Нямам търпение да разбера дали са ми пуснали парфюма от мот. програма  Grinning Hug

# 26
  • Мнения: 3
Въвеждам кода за двете чаши,от великденската промоция,но ми изписва,че немога да поръчам в тази кампания.Какво става?????

# 27
  • София
  • Мнения: 4 177
Получих мейл за великденските предложения за клуба. Пак ме накараха да се замисля, но ноистина е изгодно.

# 28
  • Мнения: 220
Добър ден!
Благодаря за темата   bouquet!

Аз ще пускам поръчка след празниците, дано събера още малко неща .

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Нямам фактура.

В сайта са пуснали оферта за к-т чаши за 7.59, валидна от днес до 25.04.... Да, ама не, като набера кода, ми дава Този продукт не може да бъде поръчан в избраната кампания

П.П. Докато се сетя да публикувам...
   

Общи условия

Активация на акаунт