Никита...за момиче

  • 3 645
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 569
Никита? Оная от филма ли?
Не, не ми харесва името.

# 31
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
И на мен не ми допада Никита, Николая също. Предпочитам Нина или Николета.
А Никол вече има под път и над път - имаме 2 броя в групата в градината. Пък и ми е някак префърцунено.

# 32
  • Мнения: 1 786
За мен Никита си е мъжко име, така се казва бащата на една приятелка и тя, като я питат как се казват родителите й ,и каже "Никита и Ирен", следва въпроса " аа, ама две жени ли са ?"  Rolling Eyes
Никол ми е ужасно неприятно име още от преди да е разпространено чак толкова . Николая не ми харесва , и то ми е мъжествено . Николина сякаш най-добре ми звучи, пък те пак да си й викат Ника .

# 33
  • Мнения: 31 648
Страхотно име. А сериалът ми е любим.

# 34
  • Мнения: 413
Никита ми е едно от любимите имена  newsm51

# 35
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Никита не ми харесва, не харесвам унисекс имена и женски имена произлезли от мъжки, за каквото считам конкретното име.

Ника, Нина или Николета - да.


п.п. Аз пък не харесвам сериала, само филма на Люк Бесон  Whistling

# 36
  • Мнения: 7
Simple Smile аз имам чувството,че като ме попитат в болницата - ще кажа съвсем различно от това име Simple Smile те унисекс имената започнаха да навлизат и в България, но не се приемат все още.

# 37
  • UK
  • Мнения: 4 308
Харесвам русата Никита, от едно време, новата чернокосата не, и сериалите и актрисите имам предвид. Първата ми асоциация на мен ми беше с песента на Елтън Джон, имам я на плейърите някъде и редовно се преслушва наред с другото. 

# 38
  • Мнения: 385
Никита? Оная от филма ли?
Не, не ми харесва името.

 ooooh!

# 39
  • Мнения: 4 569
Какво?  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 385
И аз не харесвам името,позната си кръсти детенцето така.Аз харесвам повече български имена.Лично мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт