Не си оставяйте дрехите в химическо!

  • 26 362
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
НЕ СИ ОСТАВЯЙТЕ ДРЕХИТЕ НА ХИМИЧЕСКО! АКО ГИ ЗАГУБЯТ НЯМА ДА ВИ ГИ ПЛАТЯТ!
НА 10.04 СИ ОСТАВИХ СКЪПО ДАМСКО САКО ELISABETTA FRANCHI И ПОВЕЧЕ НЕ ГО ВИДЯХ! СЛУЖИТЕЛКАТА ОБЪРКАЛА НОМЕРА И ГО ДАЛА НА ДРУГ КЛИЕНТ!

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 21:58 от Наталия Григорова

# 1
  • Мнения: 25 732
Е не е нужно да викаш. Stop
Скъпи дрехи не се дават на случайни места.Като е екстремно скъпа дрехата, предварително предупреждаваш.И още повече са предложили да платят. Rolling Eyes
Винаги има известна доза риск.Станала е грешка. дали са сакото на друг. това че той е недобросъвестен, и e прибрал чужда дреха е друг въпрос.
Вземи си 300-тата лева и се успокой.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Съди ги. Хората и за по-малко завеждат дела.

# 3
  • Мнения: 0
ЩЕ ГИ СЪДЯ РАЗБИРА СЕ, НЕ САМО МИ ИЗГУБИХА ЛИЧНА ВЕЩ, НО И ПОХАБИХ СУМА НЕРВИ.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 741
Ясно е,че им куца организацията. Поне телефонните номера да вземат на хората ли?Добре е ,че поне 300 лв.ще видиш  Peace  Знам,че е неприятно,но няма какво да направиш  Thinking

# 5
  • Мнения: 1 630
600 лв за сако ???  Shocked За тая цена трябваше да има вграден GPS. Честно казано, при такава цена, доста бих се притеснила ако трябва да го дам някъде да го перат.  Thinking То пък няма и как да стои мръсно знам ли.........  ooooh!

# 6
  • Мнения: 6 320
Наталия Григорова, бихте ли изключили Caps Lock!
Не е необходимо да КРЕЩИТЕ на всички тук!

# 7
  • Мнения: 291
 hahaha
Цитат
600 лв за сако ???  Shocked За тая цена трябваше да има вграден GPS.

добро беше това .
Към авторката - жалко , че ти се е случило , но това не значи , че на всякъде е така и ще спрем да си караме дрехите на химическо . Аз не съм имала проблем , напртоив - хората в химическото , където карам често дрехи са много точни и любезни и съм много доволна !  Peace

# 8
  • Мнения: 40 737
И какво да правим, да си носим дрехите мръсни ли? Риск има, ама трябва да се приеме. И не можеш да ги осъдиш, защото никъде не е записано точно какво сако си дала. Аналогично е и с багажа при пътуване със самолет. Като ти го загубят те обезщетяват на килограм, па ти вътре ако щеш злато и диаманти да си имала. 

# 9
  • Мнения: 27
Ако си ОК да дадеш 600 лв за сако, не би трябвало да е такава драма да се разделиш с него, не мислиш ли Laughing

# 10
  • Мнения: 25 732
 Може да има касова бележка от ELISABETTA FRANCHI, но пък то сакото е носено щом е стигнало да химическо... newsm78
Абе кауза пердута е това.Не бих си късала нервите допълнително.
300 лева ми се вижда доста прилично обезщетение,ако лесно ги дават, ще си почиствам там дрехите Mr. Green пък току виж ми загубили някоя дрешка Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 630
Като си редактираш поста през 10 минути, накрая става една голяма безсмислица. Да не говорим, че не е позволено според правилата на форума, когато се нарушава логическата цялост на темата.  ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 392
Ако си ОК да дадеш 600 лв за сако, не би трябвало да е такава драма да се разделиш с него, не мислиш ли Laughing
Не, не мисля.

Съдете ги.
Преди това трябва да докажете, обаче колко струва сакото и отделно, че точно това сако са ви загубили, защото подозирам, че в бележката от химическото пише 'сако", а не сако Елизабета Франчи, колекция 2014, примерно.
Съчувствам от сърце и пожелавам успех.

Иначе обезщетение от 300 лева за носено сако не е малко.
Не вярвам съда да ви даде повече.

# 13
  • Мнения: 25 732
Като си редактираш поста през 10 минути, накрая става една голяма безсмислица. Да не говорим, че не е позволено според правилата на форума, когато се нарушава логическата цялост на темата.  ooooh!
Не и харесаха отговорите. hahaha




Съдете ги.
Преди това трябва да докажете, обаче колко струва сакото и отделно, че точно това сако са ви загубили, защото подозирам, че в бележката от химическото пише 'сако", а не сако Елизабета Франчи, колекция 2014, примерно.
Съчувствам от сърце и пожелавам успех.

Иначе обезщетение от 300 лева за носено сако не е малко.
Не вярвам съда да ви даде повече.
И какво ако има бележка на която пише "сако  Елизабета Франчи, колекция 2014",нали то може да е втора, трета употреба, с дефект и т.н. без касова бележка в съда ще и се смеят.А 300 лева ще са мираж.

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 22:12 от So Lucky*

# 14
  • Мнения: 187
Ако си ОК да дадеш 600 лв за сако, не би трябвало да е такава драма да се разделиш с него, не мислиш ли Laughing
Разбира се, че не. Що за простотия?
Имам сака, якета, палта за 600 и повече. Това значи ли, че трябва някой, на който му е работата да ги почисти, да ми ги затрие?

Давам си дрехите на едно и също място. Имам си бележка за всяка дреха, ако дрехата ми липсва, най-малкото, за което ще настоявам е реалната цена на изгубената дреха.

Общи условия

Активация на акаунт