Хитринки за всякакъв случай - тема 10

  • 89 473
  • 743
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 259
Здравейте!
Като пържих напръсках стената, която е боядисана с латекс . Напръсках с обезмаслител ,но не излиза , ако някой знае как да го махна ще бъда благодарна.

# 481
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
Като пържих напръсках стената, която е боядисана с латекс . Напръсках с обезмаслител ,но не излиза , ако някой знае как да го махна ще бъда благодарна.
Да кажа и аз моята опитност по въпроса - два вида обезмаслители, магическа гъба, влажни кърпи, веро и .... никакъв ефект. Дразня се сега като си гледам стената.

# 482
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета опитайте с Вениш за цветно и гъба Peace. Успешно премахнах химикал, одрано от стол и някви червени петна от стената в стаята на детето.

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 22:42 от КАРЧЕВА

# 483
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
малко по-напред се коментираше - мажеш петната с жълтък, чакаш да изсъхне и боядисваш Peace

# 484
  • София
  • Мнения: 366
Момичета кажете как да се оправя със скърцащи врати... Rolling Eyes Наскоро се преместихме и всички врати тука скърцат.Единственно с рязко отваряне на вратата спестявам голяма част от досадния шум, но няма как да ходя из къщи и представете си да замахвам постоянно.Вечер и нощем като става някой, всички се будят. Tired

П.с. по напред в темата бях чела да се пръсне със дезодорант, уви нищо не стана...капах и бадемово масло /такова имах/ по пантите Blush, ама нъцки.

Машинно масло, продава се в железарските магазини в малки разфасовки- около лев. С растителните олиа скърца повече, гранясват.

# 485
  • Мнения: 1 893
Не зная дали въпросът ми е за тук, но все пак се надявам да получа съвет.
Имам няколко чифта обувки/ сандали/, които реших да прибера/ зазимя/ , но усещам неприятна миризма Mr. Green
Сандалите са скъпи - на S'Oliver, но са от изкуствена кожа. Вероятно това е причината за неприятната миризма. Другите, които също миришат неприятно - са изцяло от естествена кожа, но пак са вмирисани Mr. Green
С какво бих могла да ги третирам, за да  я премахна?

# 486
  • Мнения: 10 057
Има спрей за обувки против гъбички и бактерии в DM. Забелязах, че има и ароматизиращ ефект.
Ползвах го наскоро.

# 487
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Не зная дали въпросът ми е за тук, но все пак се надявам да получа съвет.
Имам няколко чифта обувки/ сандали/, които реших да прибера/ зазимя/ , но усещам неприятна миризма Mr. Green
Сандалите са скъпи - на S'Oliver, но са от изкуствена кожа. Вероятно това е причината за неприятната миризма. Другите, които също миришат неприятно - са изцяло от естествена кожа, но пак са вмирисани Mr. Green
С какво бих могла да ги третирам, за да  я премахна?
Пробвай да наръсиш с талк и остави няколко дни на сухо и проветриво място.

# 488
  • София
  • Мнения: 1 328
Момичета кажете как да се оправя със скърцащи врати... Rolling Eyes Наскоро се преместихме и всички врати тука скърцат.Единственно с рязко отваряне на вратата спестявам голяма част от досадния шум, но няма как да ходя из къщи и представете си да замахвам постоянно.Вечер и нощем като става някой, всички се будят. Tired

Машинно масло, продава се в железарските магазини в малки разфасовки- около лев. С растителните олиа скърца повече, гранясват.

 С WD-40 - спрей ! Гарантирам от личен опит, пък и е многофункционално  Peace

# 489
  • София
  • Мнения: 5 289
С WD-40 - спрей ! Гарантирам от личен опит, пък и е многофункционално  Peace
С този спрей мога ли директно да напръскам пантите, без да ги откачам?
И къде да го търся, в кои магазини се продава?
Благодаря!

# 490
  • София
  • Мнения: 12 006
@КАРЧЕВА Може, пробвай в т.н. железарии и подобни, май и в практикер го имаше.

# 491
  • Мнения: 485
Не зная дали въпросът ми е за тук, но все пак се надявам да получа съвет.
Имам няколко чифта обувки/ сандали/, които реших да прибера/ зазимя/ , но усещам неприятна миризма Mr. Green
Сандалите са скъпи - на S'Oliver, но са от изкуствена кожа. Вероятно това е причината за неприятната миризма. Другите, които също миришат неприятно - са изцяло от естествена кожа, но пак са вмирисани Mr. Green
С какво бих могла да ги третирам, за да  я премахна?

Купуваш си два ароматизатора тип борче за кола, пъхаш ги в обувките и всичко ще е наред Simple Smile Доста приятели го ползват това за добре миришещи обувки.

# 492
  • Мнения: 10 057
Не зная дали въпросът ми е за тук, но все пак се надявам да получа съвет.
Имам няколко чифта обувки/ сандали/, които реших да прибера/ зазимя/ , но усещам неприятна миризма Mr. Green
Сандалите са скъпи - на S'Oliver, но са от изкуствена кожа. Вероятно това е причината за неприятната миризма. Другите, които също миришат неприятно - са изцяло от естествена кожа, но пак са вмирисани Mr. Green
С какво бих могла да ги третирам, за да  я премахна?

Купуваш си два ароматизатора тип борче за кола, пъхаш ги в обувките и всичко ще е наред Simple Smile Доста приятели го ползват това за добре миришещи обувки.
Добра идея, но авторката споменава тип сандали.
Може би това ще е ефикасно, ако пъхне сандалите в найлонов плик с ароматизатора.

# 493
  • Мнения: 34
Здравейте.Аз ползвам Белина за цялостно почистване на банята и тоалетната.Е повярвайте ми нищо не е по-добро.Хем чисти перфектно,хем и дезинфекцира

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
А не е прекалено силна newsm78 Мисля,че ще разяде фугина и емайла на плочките.А и тая миризма...?

Общи условия

Активация на акаунт