Швеция!!!!!

  • 1 928
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Имам въпроси относно първото ми пътуване до Стокхолм.Моля ако има живущи там да се появят на хоризонта ,че съм много объркана.

# 1
  • Мнения: X
какво точно те притеснява?

# 2
  • Мнения: 428
Предстои ми пътуване за седмица до там.8-15 юни.Ще ходя на един прием.Никога не съм ходила там.Знам ,че времето е студено,но на идея нямам как да се облека.Трябва да съм с рокля.Друго което искам но дори от нета не мога да разбера е как се обличат там.Не искам да отида с дрехи  които на тях ще са им като извънземни.

# 3
  • Мнения: X
Ако имаш покана, можеш да ми я пратиш на ЛС
Иначе е трудно без това инфо

# 4
  • Мнения: 428
Каква покана да пратя на лични.Нищо не разбирам.Може ли малко подробности.Да не би да не мога да летя до там без покана,защото имам билети вече.

# 5
  • Мнения: X
Каква покана да пратя на лични.Нищо не разбирам.Може ли малко подробности.Да не би да не мога да летя до там без покана,защото имам билети вече.

Неее, сори за това, че не уточних
Имах предвид поканата за приема
От нея ще дойдат отговорите на въпросите ти
Там обикновено си пише какъв ще е дрес-кодът

# 6
  • Мнения: 3 587
Закачам се за темата, защото не виждам друга активна.

Предстои ни пътуване до Швеция и докато логистиката и обектите за посещения са горе-долу ясни, за ХРАНЕНЕто нямаме никаква идея. Искаме да се храним в заведения, в които да опитаме местната кухня и в същото време, да не са скъпарски, защото храната и без това е достатъчно скъпа. С нагласата сме за около 50 лв на човек, напитка и ястие. Мисля че едни спагети и една бира са толкова, но не отивам в Скандинавия да ям спагети, така че ще се радвам ако споделите за места, където можем в такъв бюджет да опитаме местната кухня и някакви традиционни храни.

Въпросът е за Гьотеборг, Стокхолм и Малмьо.
И Копенхаген и Осло, ако имате идеи, също.

Общи условия

Активация на акаунт