Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 3

  • 343 801
  • 1 494
  •   2
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 789
 Аз ползвам приставка на Цептер, много е удобна, но е само едно ниво. На мен ми е достатъчно, защото готвя само зеленчуци с него.

# 211
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076


Идеята ми е да наготвя за мен с точно определено количество продукти и без мазнина, понеже съм на хранителен режим, но не мога да не наготвя и за семейството си. Та си представях ако мога да направя две ястия на веднъж, ще ми е от голяма полза.
Приемам съвети всякакви!

добре де, какво пречи да готвиш едновременно в 2 тенджери на 2 котлона?
аз съм веге, мъжът ми не. готвя едно ядене за мен (после за него това е гарнитурата) и в друга тенджера или тиган правя месото/рибата за него.

не ми се струва, че разделена на 2 тенджера ще е удобна за ползване и поддържане.
иначе съм виждала в китайски ресторант - сервират в такава разделена тенджера 2 различни бульона за фондюто.
ама споден мен е само за сервиране, няма да е удобна за готвене.

# 212
  • Мнения: 4 370
Simple Smile Може би психически, че не цапам две тенджери!   chef

И аз мислих за едновременно готвене на два котлона, но все пак искам да съм сигурна дали няма нещо по практично!

# 213
  • Мнения: 4 370
Какво ви е мнението за комплектите съдове за готвене на Avon?
Сега ми предлагат да си купя такъв комплект, но ми се виждат скъпички и преди да дам толкова пари искам да чуя още мнения.

# 214
  • Мнения: 7 987
Купих си чугунен тиган от френските. Много съм доволна, но ме е страх да го пусна в миялната, въпреки, че има означение, че може да се мие там.

# 215
  • Мнения: 98
Честито! Може ли да споделиш от къде? Снимчица?

# 216
  • Мнения: 7 987
От Гама елит. Малък е, но на мен ми е идеален.
Такъв, но по-малък. Сега май няма.
http://shop.gamaelit.bg/product/chugunen-tigan-cherven-cvqt-crd8rpk#ad-image-0

# 217
  • Мнения: 221
Може ли на сухо да се готви в него?Трябва ми тиган за палачинки,пиле и риба,но искам без мазнина да мога да го ползвам.

# 218
  • Мнения: 7 987
Не съм пробвала паланичнки още. Правих омлети, но на първия сложих манзина, колкото да се намаше тигана. Съвсем леко залепна, но успях да го отделя почти цял. Втория не залепна изобщо.

# 219
  • Мнения: 2 099
Здравейте, трябва да си сменя тиганите, тъй като се надраскаха след дългогодишно ползване. Искам да ви попитам имате ли някакво мнение за чугуненият тиган от Метро с марка Сапир /никога не съм ползвала марката и незнам дали е добра/ - http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/nekhranitelni- … a-21-1/page/22-23, бих искала да си взема този път добър тиган по възможност незалепващ, че често правим палачинки и да е безвреден. Simple Smile

# 220
  • Варна
  • Мнения: 486
Аз ползвам приставка на Цептер, много е удобна, но е само едно ниво. На мен ми е достатъчно, защото готвя само зеленчуци с него.

с Цептер се готви на много нива, до 4 съм стигала, стига да можеш да си ги позволиш - скъпички са  Hug
... лично за мен, обаче, това са едни от най добре вложените пари

# 221
  • Мнения: 4 370
По добре Цептер от колкото Ейвън, така ли?

# 222
  • Мнения: 7 987
А това AVON има ли нещо общо с козметичната компания?

# 223
  • Мнения: 4 370
Да, точно от тази компания предлагат и съдове за готвене.

# 224
  • Мнения: 2 099
Някой купувал ли си е керамични съдове на Горение - http://www.gorenje.bg/cookware/silver?c=439777 , пише, че са без PTFE и PFOA? Продават ги в Технополис, но не съм ги виждала в действителност и незнам дебелината на покритието им. Имате ли някаква информация за тях?

Общи условия

Активация на акаунт