Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 3

  • 343 081
  • 1 494
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 19 253
А твоята тенджера на Лава емайлирана (гладка) ли ели е отвътре?

# 1 486
  • Мнения: 1 893
Аз търся тиган точно за яйца. Имам стоманени на WMF, но залепват. Чугун не съм пробвала, защото е тежък, а аз го търся за дете. Реших да поръчам този, че е по-лек. Мислите ли, че ще е подходящ за яйца?

# 1 487
  • Мнения: 336
А твоята тенджера на Лава емайлирана (гладка) ли ели е отвътре?

Ами емайлирана би трябвало да е. Така пише в описанието. Но и за твоя тиган пише, че е емайлиран.
Като сравнявам със снимката, ми изглежда че са с еднакво покритие (моята тенджера и твоя тиган  Laughing).

Но примерно, като го сравня с 18/10 (тенджери на WMF), определено е eдна идея по-грапаво като покритие...

# 1 488
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Аз търся тиган точно за яйца. Имам стоманени на WMF, но залепват.

честно за едни яйца, цял тиган няма да купя.
на очи ли ги правиш?

при мен така не залепват: нагрявам тигана добре (стоманения), кагато е добре загрят (водата извира, не танцува), наливам малко вода вътре, не много. трябва да тестваш колко ти трябва. чуквам яйцето точно над водата, където ври. слагам капака. така яйцето се пошира. после го вадя с една силиконова бъркалка и отгоре слагам масло.

# 1 489
  • Мнения: 1 893
Детето си прави яйца много често- бъркани или на очи, но издълбава дупка в хляб и едновременно запича хляба и яйцето и няма как да е с вода. За поширани ползва това.

# 1 490
  • Мнения: 1 134
Моля, препоръчайте комплект касерола, тиган, тавичка за индукционен котлон. Благодаря.

# 1 491
  • Мнения: 2 686
Мен също ме вълнува здравословен и незалепващ тиган. Готвя яйца бъркани и в сегашния просто половината яйца остават по тигана. Дори палачинки ми залепват. Риба също. Делимано е.

# 1 492
  • Мнения: 351
в момента в Кауфланд има червената тава с каменно покритие на Делимано. Някой ползва ли я . Не залепвала.

# 1 493
  • Мнения: 35 872
Моля, някой да пусне нова тема.

# 1 494
  • Мнения: X
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=974042

Последна редакция: пт, 14 апр 2017, 10:42 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт