Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 21 фев. 2006, 21:42 ч.

Възможно ли е?

  • 686
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 773
Момичета, мислите ли че е възможно целулит да се образува заради противозачатъчни? Откакто ми смениха противозачатъчните без изследвания целулита ми се увеличава, а аз се храня мн здравословно и правя упражнения сравнително често макар и удома. Да пусна ли изследвания или приказвам глупости? newsm78

# 1
  • софия
  • Мнения: 583
абсолютно възможно е!чела съм някъде за това, но сега не помня къде/понеже вземах дълго време/.мисля,че водят до задържане на течности и сол в организма/не знам дали точно това беше Embarassed/, което е основна предпоставка за образуване на целулит.а и естрогена доколкото знам спомага за целулит,бричове и някое друго килце отгоре,но пък намалява окосмяването newsm78.аз лично като ги вземах бях 2-3 кг отгоре и ми излязоха малко бричове.но като ги спрях направо измършавях независимо,че се тъпчех като Animal Pig

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 773
Аз не съм правила пауза от близо година и нещо... а да веднъж един месец направих пауза и ми закъсня със половин месец, защото организма ми се беше задръстил един вид и хормоните ми незнаеха как да се справят сами с положението, без да има хапчета, които да диктуват кое кога да се случва. Значи ще отида да ми направят изследвания..

# 3
  • София
  • Мнения: 5 103
Да възможно е

# 4
  • София
  • Мнения: 2 581
Доколкото знам е напълно възможно.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 164
Аха, скапаните хормони... Close

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 703
А какви хапчета пиеш? Защото от една година и аз съм на Логест, но честно казано нямам идея до кога ще продължа, а май не бивало да се пият много продължително?

# 7
  • Своге
  • Мнения: 1 410
От тях е. Смени си ги пак.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 773
Днес ходих на гинеколог.. оказа се, че хапчетата, които съм пила през последната година били прекалено силно дозирани за моя организъм! #2gunfire До този момент съм пила Марвелон и след това смених на Регулон от който ми идват всички оплаквания. Казаха ми да сменя на Ясмин даже имаше и книжка към хапчетата как не се дебелеело от тях, как кожата изглеждала по-добре.. абе незнам, правя почивка от всякакви хапчета сега, че с хормоните шега не бива. Някой пие ли Ясмин?

# 9
Не използвам Ясмин, но и на мен лекарката ми ги похвали ... А някой да има някакви отрицателни отзиви за Логест ?  newsm78

# 10
  • Пловдив/Свиленград
  • Мнения: 527
И аз съм чувала, че от противозачатъчните се получава целулит, казвала ми го е масажистка, която прави предимна антицелулитни масажи. Аз съм пила Логест, преди време, но въобще не спрях да кървя целия месец докато ги приемах. То си пишеше на тях, че понякога е възможно да се получи така, но до три месеца организма привиква с тях. Аз автоматично ги спрях, нямах нерви три месеца да чакам да свиква организма. А моя позната получаваше страхотно главоболие от тях. Сега след раждането гинекологът ми изписа Ясмин, но още се чудя дали да  ги започвам, точно заради страничните явления, които предизвикват по принцип противозачатъчните.



Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт