Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Бих искала да попитам с какво се лекува хрема при 4-месечно бебе. Физиологичният разтвор не помага. Детето е много неспокойно и започвам да се чудя дали е от хремата или хремата е симптом на някакво друго заболяване. Забелязах ситни червени точици по вратлето и зад ушите му. Плюнчи се доста силно. Направо не зная. Зъби ли са, алергия ли е или просто хрема. При вас случвало ли се е всички тези неща да са на куп и какво сте предприели?
Цитирай

на село

Преглед при лекар.
Цитирай

sofia

Щом се плюнчи може и да са зъби, хрема и разстройството се получават и при никнене на зъбки, както и температура.
Стеримар или физиологичен р-р, ако става по зле на доктор.
Успех. Hug
Цитирай

РусЙе

Задължително Peace
Цитирай

Тук-там

Ако е само хрема, на нас ни помогна мехлем Незита, много добре отпушва нослето. Но ти пишеш, че има и други симптоми, така, че отивайте на лекар Sad успех
Цитирай

В момента дъщеря ми е така-силна хрема и Т,та даже и покашля от секретите.Току що се върнахме от лекар и резултата е вирусна инфекция SadТака че ,иди на лекар.С бебенцата шега не бива! Naughty
Да се оправяте бързо Praynig
Цитирай

Paradise

Правилно, само той може да каже какво става
Цитирай

Варна

Има много лош грип чиито основни симптоми са хрема и гърлена кашлица със секрет.
И аз и дъщеря ми сме така в момента и е мног неприятно Sick, така че тичай към лекаря Naughty
Цитирай

София

Задължително на лекар. За хремата помага и няколко капки Витамин С в нослето, но ако е само хрема, а това ще ти каже педиатърът ви.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.