Хотел в Пловдив

  • 531
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 488
Здравейте , решихме сега по празниците да се разходим за 2-3 дни до Пловдив. Може ли да препоръчате хотел в близост до Старият град ,Панаира и т.н  . Идеята е да оставим колата и да се разходим пеша по центъра. Ако някой препоръча и други интересни места за деца в града , ще съм му много благодарна. Чух ,че са пуснали детското влакче ?

# 1
  • Мнения: 4 395
Когато ми се е налагало да запазвам хотели за гости на фирмата, без да даваме прекалено много пари, сме ги настанявали в EGO или Noris, не са особено близо до Стария град (първият е по-близо), но пък всичко е лесно достъпно от там, на централни места са. Друг, за който се сещам, без да е особено претенциозен e Business hotel. Не е в непосредствена близост до желаните от вас места, но е на един булевард, който е основният и направо по него стигате до Стария град, Център, всичко каквото може да е от интерес, включително и Панаира.
Да, детското влакче на Младежкия хълм работи.Не знам какво е работното време, обаче.  Peace

П.П. Намерих групата им във фейсбук: https://www.facebook.com/znamenamira, можете да попитате там.

Ако е хубаво времето, може да се разходите на Гребната база, на децата им харесва  Grinning

Последна редакция: ср, 30 апр 2014, 11:43 от @steraki

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 560
Бих препоръчала хотел "Челси", няма собствен паркинг, но по празниците има места за паркиране наоколо. На максимум 7-8 минути пеша е от централния площад и главната улица и пак на толкова от южния заход към Стария град. По спомен отпреди няколко месеца, двойната стая беше 50лв.
Детската железница работи от 10,30 до 17,30ч.

Общи условия

Активация на акаунт