Знаете ли нещо за този доктор - гр. Пловдив

  • 11 885
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 796
В тази тема предлагам да задавате въпроси за дадени лекари, ако не намирате информация за тях и се интересувате как работят.
Преди това вижте
Бял списък за гр. Пловдив
Черен списък - гр. Пловдив

# 1
JP-то ми даде направление за гинеколог и ми препоръча д-р Ирина Янакиева,някой знае ли нещо за тази лекарка, и вентуално да ми препоръчате др. лекар(добър),който работи със здравната каса.Става въпрос за преглед,нищо свързано с бременност..благодаря предварително Simple Smile

# 2
az ne sym ot Plovdiv, no tam otidoh da razdam, v klinika Thorax. I ostanah uzasno dovolna-sjakash si bjah v kyshti, taka da se kaze. Naj-dobrijat ginekolog za mene ostava : D-r Angel Karagjozov v Thorax a i celija im ekip e strahoten.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 796
и вентуално да ми препоръчате др. лекар(добър),който работи със здравната каса.Става въпрос за преглед,нищо свързано с бременност..
Янакиева не познавам, но последно се преглеждах при д-р АГ Христодулова във Втора поликлиника (Ресторант-стадиона) и бях доволна от нея. Беше достатъчно внимателна и даже слушаше какво питам и говоря Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Бу на мен Христодулова ми следеше бременностите-страшен лекар!Просто невероятна.Вярно,че пред кабенета й има навалици,но пък си заслужава,а и това говори добре за нея.

# 5
  • Мнения: 418
A , някой знае ли нещо за Др. Диляна Вичева-УНГ(частен кабинет - бул. Хр. Ботев 111 ?

# 6
Момичета някой знае ли нещо за д-р. Тодор Стаменов -АГ , работи в болница ,,Св.Мина,, /Весела/ и частен прием в мед.център ,,Християнска грижа,, на ул. ,, Ак. Петър Динеков,, №14  ?

# 7
  • Мнения: 390
Д-р Стаменов е супер. През лятото раждах при него и съм страшно доволна. Изключително внимателен и любезен човек. Grinning

# 8
Бихте ли ми казали нещо за др.Валентина Канатова-акушер-гинеколог,някой ходил ли е при нея?

# 9
Hodila sam pri d-r Kanatova.Ne hodete tam po nikakav povod.predi da zabremeneq hodih pri meq blizo 6 meseca bez rezultat.ne posravq diagnoza.dobre, 4e majat mi mi otvori o4ite i re6ih da otida pri drug ginekolog.Prepora4aha mi d-r Kalinov i sam mnogo mnogo dovolna ot nego.za 3 meseca le4enie zabremenqh vednaha.prepora4vam vi gore5to d-r KALINOV

# 10
Малко късно с отговора, но аз съм раждала при Канатова и съм много доволна. Нямам идея като гинеколог каква е, защото не я познавах преди това, просто тя се случи на смяно. Но спокойно мога да кажа, че ВОДИ перфектно раждането и ако я слуша човек ще роди без никакъв проблем. Два часа след като родих вече бях станала, че и гости имах  Grinning Не, че не ме смъмри като ме видя на пейката ама това е друга тема. Ако си решила да раждаш при нея ти я препоръчвам. За гинеколог съм признала Минев.

И аз изскам да ви попитам някой чувал ли е за д-р Гаров. Работи в кожна клиника на ВМИ. Имам проблем с гъби разни и ми препоръчака да ходя при него, но аз не съм чувала нищо и из нета няма никакво инфо.

# 11
Някой може ли да ми каже нещо за доктор Сюлейман, това е жена мисля арменка не съм сигурна, недостатък е че кабинета и е в болницата в Столипиново и няма частен кабинет, ако някой знае нещо за нея моля да го спидели! Благодаря

# 12
  • Мнения: 69
Здравейте мили мами от Пловдив, ето че отново имам питане относно гинеколог-д-р Мерджанов от ДКЦ Кючук Париж, имате ли някакви впечатления и отзиви относно работата му.Аз съм ходила при него откакто съм бременна 2 пъти, а преди това по други въпроси. Доволна съм за сега, но относно женската консултация бих искала да получа и други мнения.Ще ви бъда много признателна!

# 13
  • Мнения: 9 074
д-р Мерджановр ДКЦ Кючук Париж -Пловдив


Здравей мила, имаше в две теми писано за него- всички го хвалиха и са много доволни, особено от женската консултация ! Аз отскоро съм при него- даже след имам час Blush Много ми допада като лекар и като човек, специалист е и ... с две думи- няма да сбъркаш ако му се довериш. Успех !
А, само да кажа- винаги като чакам пред кабинета, има поне 3 бъдещи мами, което говори добре  Wink

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 19:40 от Бу

# 14
  • Мнения: 69
Някоя от Пловдивските майки може ли да даде мнение и съвет за д-р Дишлийски от 2-ра градска болница в Пловдив. Ако имате лични впечатления, моля споделете!

# 15
  • Мнения: X
д-р Мерджановр ДКЦ Кючук Париж -Пловдив
аз съм очарованаот него-попаднах при него заради проблем с болничния при първата ми бременност,но останах толкова приятно изненадана от отношението и професионализма му,че се прехвърлих и забравих за всичките светила дето ме лекуваха дотогава.Много неща мога да споделя,но нека не пълня форума със суперлативи,само ще кажа,че ме окуражи да си родя нормално,въпреки че ме подготвяха от началото за секцио...и като родих,на другия ден дойде да ме види в болницата...И за да няма неясноти-бях с направление и не съм му дала една стотинка!
сега без всякакво колебание ходя при него и за втората бременност,а вече съм насочила и повечето си приятелки и познати -и всички са много доволни...Така,че стискам ти палци-намерила си човека. newsm10

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 19:39 от Анонимен

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Hodila sam pri d-r Kanatova.Ne hodete tam po nikakav povod.predi da zabremeneq hodih pri meq blizo 6 meseca bez rezultat.ne posravq diagnoza.dobre, 4e majat mi mi otvori o4ite i re6ih da otida pri drug ginekolog.Prepora4aha mi d-r Kalinov i sam mnogo mnogo dovolna ot nego.za 3 meseca le4enie zabremenqh vednaha.prepora4vam vi gore5to d-r KALINOV
Скъпа моя,ще ти кажа само едно-познавам много добре всички лекари,които работят във ВМИ и прекрасно знам кой-как работи! Naughty д-р Канатова мога да ти кажа,че е една от малкото,които обясняват подробно какъв ти е проблема,ако имаш такъв и пр.
Така,че ще те помоля да не пишеш глуости точно по нейния адрес,защото пак ти казвам-прекрасно знам как работи!

Бихте ли ми казали нещо за др.Валентина Канатова-акушер-гинеколог,някой ходил ли е при нея?
Ще ти кажа само едно-няма да съжаляваш!

# 17
Z-O-R-I,тук никой не пише глупости,а изказва личното си мнение,нормално е то да е различно.
Цитат
Ще ти кажа само едно-няма да съжаляваш!
Цитат
Е, да ти кажа-вече съжалявам!Макар,че не ми се иска да навлизам в подробности,тази "добра"гинеколожка,поставя диагноза запушени маточни тръби,и сраствания,само при преглед с пръст-ужас!Да не ти казвам какво преживях.Направих си цветна снимка-разбира се не при нея-и двете ми тръби са проходими,и няма никакви сраствания-слава богу.Мога и още да разказвам,но ще спра до тук.При нея наистина ходят много момичета,но това не е критерий,дано да им бъде полезна!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Много ми е трудно да повярвам на написаното от теб,защото/с риск да се повторя/ познавам добре д-р Канатова и начина и на практикуване!Точно поради това си позволих да критикувам мнението на slavka!
НО нямам ни най-малко желание да споря с когото и да било,защото всеки може да си измисля разни неща,само и само да обори отсрещния или да направи впечатление!
Нищо лично  Hug

# 19
  • Мнения: 959
Нормално е да има различни мнения,както и отношението на докторите не е еднакво към всички.Например аз съм меко казано възмутена от Крумов,много от момичетата тук го хвалят.Е,какво сега,как да убедя някой,че благодарение на него и безотговорното му отношение сега щяха да ни правят с беба 6 месеца.Това е моето мнение и никой не може да ме убеди в противното.

# 20
  • Мнения: 2 476
Никъде нищо за Д-р Камен Кръшков -АГ,Кажете нещо за него ако знаете!Аз Ходя при Керменлииска от Тракия на ЖК ,но тя май е за черния списък,а отделно ходя и при Кръшков на частно,но се чудя дали да раждам при него??? newsm78

# 21
 моля кажете ми нещо за д-р Ружа Белчева от ВМИ-Пловдив от скоро съм при нея тя въобще не говори в 23г.с.съм ,Благодаря ви.

# 22
Ще съм благодарна на всеки който ме опъти за добър детски невролог и логопед в Пловдив...може да не работят със здравната каса...Благодаря предварително

# 23
  • Мнения: 639
Никъде нищо за Д-р Камен Кръшков -АГ,Кажете нещо за него ако знаете!Аз Ходя при Керменлииска от Тракия на ЖК ,но тя май е за черния списък,а отделно ходя и при Кръшков на частно,но се чудя дали да раждам при него??? newsm78
изчисти си личните.Кръшков е супер лекар за мен,но не исках да раждам вОкръжна.Въпрос на възможности.

# 24
  • Мнения: 2 476
Ох, какво и е на окръжна много се наплаших всички тук са против само някъде едно мнение прочетох че е добре?Аз на там се насочих ,но май ще сменя избора си към торакс само че е много скъпо там ама ще видим! newsm78

# 25
  • Мнения: 843
Никъде нищо за Д-р Камен Кръшков -АГ,Кажете нещо за него ако знаете!Аз Ходя при Керменлииска от Тракия на ЖК ,но тя май е за черния списък,а отделно ходя и при Кръшков на частно,но се чудя дали да раждам при него??? newsm78
Не си прочела внимателно Белия списък:-)
 Там съм написала за Камен Кръшков. Той ми следи бремеността, той ми направи и секциото. Копче не мога да кажа:-)При мен поне всичко беше ок. , внимателен, изслушващ.

# 26
моля кажете ми нещо за д-р Ружа Белчева от ВМИ-Пловдив от скоро съм при нея тя въобще не говори в 23г.с.съм ,Благодаря ви.
Тази жена е за черния списък. Бягай далече. Аз ходих при нея в началото на бременността ми и минаправи ужасно впечатление още от първия път, когато влязох в кабинета и я поздравих, а тя ме погледна сякаш съм равна със земята и дори не ме поздрави. Като специалист е гола вода. Мога да ти препоръчам д-р Росен Петров от ДКЦ в Смирненски.

# 27
  • Мнения: 43
моля кажете ми нещо за д-р Ружа Белчева от ВМИ-Пловдив от скоро съм при нея тя въобще не говори в 23г.с.съм ,Благодаря ви.
Здравей, Kokiche!
Аз се записах при нея преди месец по препоръка на мои приятелки.
На едната лекарите й бяха казали, че има тумор и че е необходимо веднага да оперират майката и да махнат бебето. Д-р Ружа Белчева я спаси и сега се радват на живо и здраво детенце. А другата излекува от безплодие.

# 28
  • Мнения: 962
Ima li nqkoi ot vas pri d-r Totev?az sam pri nego.kakvi otzivi imate?A nqkoi koito 6te rajda mai mesec v Vesela ima li?Kakvo vi e mnenieto za tam?Molq otg. mi na zori1985@abv.bg newsm78

# 29
  • Мнения: 1 658
A , някой знае ли нещо за Др. Диляна Вичева-УНГ(частен кабинет - бул. Хр. Ботев 111 ?
Аз съм ходила при неч два пъти през година и изобшо не съм доволна.Да не говоря че вуйна ми е УНГ в София и няма особенно добро мнение за Вичева

# 30
  • Мнения: 1 658
 

И аз изскам да ви попитам някой чувал ли е за д-р Гаров. Работи в кожна клиника на ВМИ. Имам проблем с гъби разни и ми препоръчака да ходя при него, но аз не съм чувала нищо и из нета няма никакво инфо.
[/quote]Ходила съм при Гаров и съм доволна ,добър специалист е,ако те интересуват координатите му пиши.

Общи условия

Активация на акаунт