Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моля всички, които се сещат от къде могат да се купят детски скиорски очила в София да ми помогнат. Днес!
Благодаря!
Цитирай

непостоянно

виж в магазина на Росиньол
Цитирай

София

Моята е тази седмица на ски. Притеснявах се, че съм я пуснала без очила. Марч вчера ми каза, че има ски маски по 15 лв в SLS на бул. "Черни връх". Отказах се обаче да й взема т.к. тя каза, че не и блести много /сигурно карат по на сянка/, а и като гледам прогнозата за времето май ще е по-скоро облачно до края на седмицата.
Цитирай

София

Какво ще рече SLS? Аз съм хваната от гората.
Цитирай

София

Купихме очила за ски точно преди Нова Година.Детски по принцип трудно се намират.Ние ги купихме за 45 лева от спортния магазин на спирката на трамваите на Петте Кьошета!
Цитирай

SLS намира се на Черни Връх ако идваш от центъра се пада от ляво след кръстовището за Иван Вазов ,първо има една бензиностанция и авто мивка и след това е магазина.Отпред има паркинг.Същия го има и в ЦУМ май на 3ти етаж / до магазина на найк/ и на чел;рни връх срещу завод Витоша.
В този първия има най голям избор на марки ,цени итн.В момента май все още има намаление!Ние от там си купихме каската и очелата тип маска .Наште са на "УВЕ" и са мнага симпатични. Laughing
Цитирай

София

СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ!
Цитирай

София

Миналата година купих от магазина на Росиньол в ЦУМ. Цената беше около 10 лв.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.