Домакини 38

  • 36 954
  • 729
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Само при мен ли не се вижда първата снимка?
И заглавие може да измислите

# 2
# 3
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добър вечер!

# 4
  • Мнения: 814
Добра да е!
Крем, ще играем ли тия дни?
Вале, ако не я покриеш, ще хване кора според мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 265
Ма ко, благодаря!

Добър вечер на всички!

Аз от обяд не мога да сваля на Петьо температурата... В 6 дадох тайлол, в 8 - половин ампула течен аналгин... newsm78 Сега и носът му се запуши... Вече днес е 3-тия ден с Т, едно радва, че днес не е повръщал... ММ иска да му давам АБ, аз му казвам, че заради една Т няма да давам, но ако не мине за още 2-3 дена, може би и аз ще се позамисля...

# 6
  • Мнения: 0
Ма ко, благодаря!

Добър вечер на всички!

Аз от обяд не мога да сваля на Петьо температурата... В 6 дадох тайлол, в 8 - половин ампула течен аналгин... newsm78 Сега и носът му се запуши... Вече днес е 3-тия ден с Т, едно радва, че днес не е повръщал... ММ иска да му давам АБ, аз му казвам, че заради една Т няма да давам, но ако не мине за още 2-3 дена, може би и аз ще се позамисля...



Опитай нещо много лесно, жена ми е бременна и не може да приема лекарства, когато се разболя, ми казаха да си насапунисам ръцете и да и намажа челото със пяната на сапуна и малко на слепоочията, става и за малки деца, само не трябва да им влиза сапун в очите.........Успех

# 7
  • Мнения: X
Привет и от мен тук Simple Smile

ма ко    bouquet

Лусси, майка ми е увивала брат ми при висока Т с чаршаф с оцет .  Hug

# 8
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Люска, нали знаеш, че АБ трябва да го изпише лекар. Ако не е точния АБ за точния вирус няма да има смисъл само да го тъпчеш. Трябва да го диагностицират според мен. Много е гадно дете да се разболее по празници.
На шефа и на него ми се струва, че му се запушва носа, а при дежурнит толкова избягвам да го водя

Микровълновата ми се повреди  #Cussing out върти, свети ама не топли, уф че мразя нещо да се скапва. И установихме още един уред, който мъжа ми не може да поправи, специфечни били

Вале, сложи найлоново фолио по-добре
Контеска, затопли ли се при вас?

# 9
  • Мнения: 2 169
Привет и благодарско за новата тема на Ма ко    bouquet
Отивам да похапна - мм ми е хванал и изпържил рибка, а за гарнитура - пресни картофки. Мммммммммм Heart Eyes
После пак ще се включа  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 9 816
Ще сложа едно фолио.Благодаря!

# 11
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Защо се мъчите.Вашия лл е сключил договор със спешен център.Заведете да го види лекар.Не го оставяй така.Мушкат тези дни почивни само да минат, че сега като са все вкъщи и от готвене и оправяне не ми остава време.

# 12
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Привет и благодарско за новата тема на Ма ко    bouquet
Отивам да похапна - мм ми е хванал и изпържил рибка, а за гарнитура - пресни картофки. Мммммммммм Heart Eyes
После пак ще се включа  Hug
Бирата, бирата къде я забрави.

# 13
  • Мнения: X


На мен ми е едно сдухано. Наближава РД на детето и от три години сме все на слънчева ваканция за 10 дни с плаж, море, аквапаркове и почивка за деня . Тази година нали събираме за къща и няма да има ваканция и ми е едно никакво .Все гледаме едни такива картини и  Sad
 Даже мм вчера пак загледал едни почивки до Доминиканската република и до Хавай и и на него му е криво. Не сме свикнали така да пропускаме година.
 Снощи на винце и Бри сиренце както си гледаше ваканциите и изведнъж ми съобщи ,че януари /февруари в най-върлият студ около моя РД ще отразим някоя топла дестинация  Praynig А  дотогава ще въздишам по подобни картинки .
Хайде да не ви занимавам .
В момента е -4  ,вчера беше +18 ,не знам дали се е стоплило ма ко. Един ден е топло, друг ден вали дъжд ,а на третия е минусови температури и вали сняг ,а на другия ден се разтапя и има  слънце нон-стоп . Изгоряло ми е лицето на очила ,както и на мм. Идилия  Party

Последна редакция: сб, 03 май 2014, 21:55 от Анонимен

# 14
  • Мнения: 11 613
Добра вечер и наздраве!!!

Слънчево ли е времето – не ме търсете в къщи  Joy Тръгнахме на разходка из селото, че намерих и кафене с маси отвън   smile3546 Масите отвън и на пабовете заети от обяд  hahaha  Купих вече и слънцезащитен крем.  От миткане нямах вечеря и заръчахме пица...  Сега пълня чушки с кайма, че и утре го дават слънчево   hahaha
Вале не успях да видя снимките, но по-важното е, че сте си изкарали супер!!!
Ма ко голяма красота си създала в този аквариум   Peace Дано сега като са две златните рибки ви изпълняват по две желания на ден!!!    Praynig Peace Благодаря за новата тема   bouquet
Лус аз при температура на малкия редувам през два часа аналгин, нурофен и някакъв парацетамолов препарат – с парацетамола много внимавай да е на 6 часа!!! Давам така поне 12 часа дори и да е спаднала температурата.

Общи условия

Активация на акаунт