Професионален гримьор - София

  • 11 704
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали професионален гримьор..
Би било добре също ,ако към него има фризьор.
И съответно нещо на разумни цени. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 261
За гримьор - Оливера Арнаудова.

Oliveramakeup
https://www.facebook.com/Oliveramakeup/page_map

# 2
# 3
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 328
Нели Кошарска - грим и прическа. Прави ми прическата за сватбата, както и грима. Много съм доволна. Работи с много модели, певици и списания. http://www.nelystyle.com/contacts.html
Ако й се обаждаш, прати й поздрави от Мартина Simple Smile

# 4
  • Мнения: 114
milushka,
благодаря за телефона на Джулия ,но предполагам,че при нея ще е скъпичко.

# 5
  • Мнения: 114
Ех  стига де...темата замря...продължете я ...не се похвалихте...къде ходихте на гримьор...покажете снимки:)

# 6
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
За какъв повод става въпрос? Мога да препоръчам и гримьор и фризьор за официална прическа, които биха те посетили у дома или където ще е мероприятието Simple Smile

# 7
  • Мнения: 114
добре..поводът е гост сватба...

# 8
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Зависи за кой град. Ако сте само гост наистина при професионалистите които са ви писали си е скъпичко. Аз като проучвах 2007 взимаха по 50-70лв.в София, пробен грим не съм правила. Сега нямам идея. Но моята кума и направиха страхотен грим в МОЛ оф София на Стамболийски на 2ет до Еспри магазина имаше козметично студио мисля, маникюр и такива неща. Направиха и грим тогава за 30лв. и беше много хубав. Предполагам че в останалите молове също ще предлагат такава услуга и може да се пита. Иначе все още пазя телефоните на големите имена гримьори в София и мога да ви ги пратя на лични.

# 9
  • Мнения: 36
Мога да препоръчам страхотна гримьорка за София. Работи с KRYOLAN. В момента има промоция за 30лв. Аз съм изключително възхитена, защото имам трудно за гримиране око, но тя се справи много добре.

Телефон  0885 319 706 - Съни.

Ето как ме направи последно
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153343949222183&se … ype=3&theater

# 10
  • Мнения: 170
80 лв беше грима при Джулиа, работи с салон "ФЕТИШ"

# 11
  • Мнения: 4
Здравейте  Nature Partly Sunny,
преди около две седмици реших да напиша координатите на дъщеря ми Ирена Руменова Георгиева, професионален гримьор в BG-MAMMA, тъй като харесвам този сайт и доста често намирам полезна информация в него, без да бъда абонирана. Успоредно с рекламата за грим  реших да
се регистрирам. За моя изненада информацията за грима на Ирена беше премахната, като получих  съобщение, което гласеше: "Вие, Сия се регистрирахте, за да направите реклама ли?"
Бях ангажирана и чак сега успях да пиша по този въпрос.
Имам молба някой да ми пише защо беше премахната информацията за професионален грим на Ирена, възможно е да не са спазени някакви правила?
Направи ми впечатление, че във форума актуална информация за гримьори в София няма и бях озадачена защо моето съобщение беше изтрито?!
Ще ви бъда благодарна да ми пишете как да бъде представена информацията за Ирена в BG-MAMMA , за да не бъде изтрита.
Поздрави baloni

# 12
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Прочети правилата на форума  Peace

# 13
  • Мнения: 4
Благодаря, ще ги прочета Nature Sun With Face

# 14
  • Мнения: 2 475
Явно отговор само от дамата,рекламираща се ще получа

Последна редакция: нд, 30 окт 2016, 01:35 от cloè

Общи условия

Активация на акаунт