Вътрешен дизайн по Нивиана/7/

  • 183 543
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
Това е по проект:

Скрит текст:



Хладилника е инокс,печката и плота - черни.Имам големи дилеми и за типа на осветителното тяло над масата  Thinking

# 766
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Няма ли да е по-добре перваза до тавана да е също бял? Струва ми се, че ще изглежда по-високо помещението, а и евентуалните неравности няма да се набиват на очи, може би и колоната ако се облицова с бял панел няма да накъсва помещението. Бялото освежава бежовото и според мен единствено можеш да имаш цвят в завесата. Едно хубаво петролно синьо например.
Моят практически опит с осветлението показва, че най ефективни са прозрачните стъкла или метална конструкция, спуснати едно или няколко тела над масата.
Но има толкова голямо предлагане и наистина е объркващо:)
http://www.elbulgaria.com/c6/p101282/pendeli-92762-eglo.html

# 767
  • Мнения: 423
Здравейте отново, Нивиана! Както винаги помагате със съвети. С изложенията малко променихме. Детската стая ще е с югозападно изложение, а холът е с 3 изложения. В процес на проектиране сме и не искаме да увеличаваме квадратурата 7.5 на 10 м с двускатен покрив и искаме да сложим някъде малка дървена стълба, за да имаме достъп до тавана и там да направим още една стая за гости и килера да е там, имате ли идея как може да стане. В моята скица сложих една стръмна стълба в коридора, но не знам дали е добре - 2.5 метра е дължината, а височина на стълбата е 2.80 м. Само това ни остана да решим.
http://media.snimka.bg/s1/5018/036280142.jpg?r=0

# 768
  • Бургас
  • Мнения: 890
Самоцитирам се с молба за съвет

Пак нахълтвам при вас с въпрос  Hug
Така, стаята е с размери 7,50 на 3 м, височината е 2.15. Има три прозореца - два малки 87/45 на дългата стена и един широк 145/87 на едната къса страна. Въпросът ми е пердетата къси ли да са или дълги  newsm78 С какви прозорците биха изглеждали по-големи, а стаята по-висока?! Плътни завеси ще стоят ли добре?

# 769
  • Мнения: 560
Ще копирам въпросите  в НОВАТА тема:




ОСМА ТЕМА  



Общи условия

Активация на акаунт