Масаж с шоколад

  • 2 844
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
А къде е това студио? За един час май е по-добре, отколкото за два Thinking

Дуци,ето сайта на студиото:
 
http://finastyle.dir.bg/index_services_det.php?service_id=15&

Тук също правят:

http://www.beautyface-bg.com/bodytherapy.htm
http://www.antoanette.com/antoaneta_salon.php

# 16
  • Мнения: 4 371
Не е хич скъпо Thinking
Това с меда също ме заинтригува, като ги пробвам ще докладвам Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 529
Отскоро се подлагам редовно на масажи с мед на краката и много добре ми действа. Там, където ходя един час масаж с мед (или на краката или на гърба, на цялото тяло не се прави) струва 28 лв.
Иначе съм се подлагала на СПА-терапия, която включваше и мазане с натурално какаово масло. По принцип тези терапии на мен са ми ги правили в едно нещо подобно на вана вътре с твърд плот на който лежиш и когато трябва да се отмие поредното мазило просто те обливат с душ. Страхотно е!  Sunglasses Обикновено с маската се стои обвит във фолио, специални одеала и хавлии около 45 минути, за да има по-добър ефект  пак в същата вана - просто си лежиш и само от време на време се въртиш от гръб по корем и обратно:party:

# 18
  • Мнения: 5 647
Отскоро се подлагам редовно на масажи с мед на краката и много добре ми действа. Там, където ходя един час масаж с мед (или на краката или на гърба, на цялото тяло не се прави) струва 28 лв.
Иначе съм се подлагала на СПА-терапия, която включваше и мазане с натурално какаово масло. По принцип тези терапии на мен са ми ги правили в едно нещо подобно на вана вътре с твърд плот на който лежиш и когато трябва да се отмие поредното мазило просто те обливат с душ. Страхотно е!  Sunglasses Обикновено с маската се стои обвит във фолио, специални одеала и хавлии около 45 минути, за да има по-добър ефект  пак в същата вана - просто си лежиш и само от време на време се въртиш от гръб по корем и обратно:party:

Къде ги правиш тия процедури?  Преди време бях пуснала тук запитване за Beauty SPA Club, но никой нищо не каза.  Tired

# 19
  • Мнения: 2 529

Къде ги правиш тия процедури?  Преди време бях пуснала тук запитване за Beauty SPA Club, но никой нищо не каза.  Tired

Истинските СПА-терапии с всичките му екстри съм си ги правила в чужбина (мъжът ми често пътува и аз като съм с него винаги си запазвам процедура в хотела, ако има), а в София ходя само на масажи - обикновени, антицелулитни, с мед или с някакви ароматични масла. Не съм ходила в Beauty SPA Club (http://www.beautyspaclub.com/proc.php?menu_id=2&submenu_id=10) , но от сайта се вижда, че имат и терапии и масажи всякакви, само цени не са сложили  Rolling Eyes

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Закачам се за темата , за да не отварям нова.
Можете ли да ми препоръчате някакви масажни процедури, подходящи за бременни. Или пък всички стават ? Искам да се
поглезя, че изминалите две седмици ми бяха ужасни. Освен това съм от Варна, някой ако може  да препоръча конкретен салон за масаж, от който е останал доволен ?

# 21
  • Мнения: 811
дами с вас е много забавно Simple Smile

# 22
  • Мнения: 51
За масаж с шоколад не съм чувала. Сигурно ще е много приятно. Но съм пробвала масаж с мед. Действа страхотно. Първо че се изхвърлят токсини от тялото и след това се издърпва и натрупаното напрежение. След такъв масаж се чуствам много релакс, а кожата ми става много гладка и мека. Невероятни свойства има този мед  newsm10 newsm10

prysila Доколкото знам не е желателно да се правят масажи на бременни. Това съм го чула от една приятелка масажистка, която казва, че не е хубаво, защото може да се навреди директно на бебето. Незнам колко е вярно. Ако някоя мама е ходила на масажи прз бременноста, да каже.

Последна редакция: ср, 08 мар 2006, 12:02 от ralli

# 23
  • Мнения: 7 263

Това с меда също ме заинтригува, като ги пробвам ще докладвам Simple Smile

Само да ти кажа Дуци, че масажа с мед е адски болезнен. Да не се окажеш като мен неприятно изненадана. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Кожата ти верно става като кадифена после и уж имал и страхотан антицелулитен ефект, но аз няма да повторя точно таз процедура та да видя дали наистина има такъв ефект #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт