Въпрос за Жалба до полицията

  • 2 236
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Моля,който знае да помага!В понеделник ще пускам жалба в районното срещу съсед,който отправя заплахи за саморазправа (в присъствието на полицаи,които се отзоваха по сигнал).Та питането ми е трябва ли да получа входящ номер,в районното управление ли се оставя,или трябва да търся кварталният полицай,или какъвто там се води.Изобщо какъв е редът,защото до сега не съм се сблъсквала с такъв проблем,или по-точно до сега мълчах и търпях,но вече смятам да си търся правата!Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 4 892
Говори с кварталния и той ще ти каже. Иначе като подадеш жалба ти дават входящ номер, да.

# 2
  • Мнения: 2 124
Прати ми на лични имейла си, ще ти прикача една жалба, която подадох преди години. НО искаха да е написана на ръка, а аз я занесох набрана на компютър, подписана и от останалите съседи, че трябваше там на място да преписвам, а и другите съседи да внесат индивидуални жалби.
В крайна сметка при нас нещата се наредиха - привикали са ги в Районното, стреснали са ги едно хубаво, че дори и от прокуратурата писмо получих, че нямало достатъчно аргументи за завеждане на дело, а аз такова не съм споменавала... явно просто полицаят, на който попаднах много присърце е взел нещата.

Последна редакция: сб, 10 май 2014, 00:08 от mariposa de noche

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Прати ми на лични имейла си, ще ти прикача една жалба, която подадох преди години. НО искаха да е написана на ръка, а аз я занесох набрана на компютър, подписана и от останалите съседи, че трябваше там на място да преписвам, а и другите съседи да внесат ииндивидуани жалби.
В крайна сметка при нас нещата се наредиха - привикали са ги в Районното, стреснали са ги едно хубаво, че дори и от прокуратурата писмо получих, че нямало достатъчно аргументи за завеждане на дело, а аз такова не съм споменавала... явно просто полицаят, на който попаднах много присърце е взел нещата.

Благодаря ,писах ти на лични  Hug

Общи условия

Активация на акаунт