Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Пловдив

Ами това ми е въпроса.
Питам защото в нашата фирма получаваме парите с един месец назад и аз януари получих 130 лева, които всъщност са за декември. Та сега се чудя и се мая дали наистина е 160 лева майчинството вече/щото всеки момент го чакам/ или и това излезе дългоопашата лъжа.
Цитирай

Wonderland

Получих точно  160 лева.
Цитирай

София

Аз искам да попитам, ако има някоя мама студентка да ми каже как стой въпростът с майчинските, защото разбрах, че това си било социална стипендия.
Цитирай

София

160 левчета и за взех за януари
Цитирай

Варна

160
Цитирай

Пловдив

160.
Цитирай

Sofia

160 лв вече би трябвало да сумата за всички Smile
Цитирай

На погрешната планета

Още не съм го взела Mad,но чакам 160.
Цитирай

София

И аз не съм ги взела,нито детските;но трябва да са 160лв.
Преведоха ли ви детските?
Цитирай

София

Аз няма да пиша точно по темата, ама ми се щеше да ви питам как става получаането на майчинството? Трябва да подавам някъде молба ли какво?  newsm78
Цитирай

София

Ами ти самата казваш, че ти дават с 1 месец назад - като си взела за декември, трябва да си взела 130, а като вземеш за януари трябва да вземеш 160. Обикновено фирмите подават документ за платежно искане, когато подават документите за осигуровки за предходния месец и то около 10-то число на следващия месец - демек, към 10-ти февруари например подават документите за януари и до 3 дни им превеждат майчинските за януари, които вече трябва да са 160 лева. От началото на 2006-та са 160, не чакай за декември повече от 130.
Цитирай

София

Аз получих за декември и януари заедно по 130, ама ми е интересно дали сега ще ми дадат 190, за да изравнят newsm78
Цитирай

Днес си получих майчинството за януари - 160 лева.
Цитирай

Kingdom of heaven

renci, и аз получавам майчинството един месец назад и през януари, което всъщност е за декември както си писала и ти, беше 130 лв. Сега очаквам-160.
Цитирай

Някъде там...

Аз си получавам половината майчинство със заплатата. През февруари трябва да съм взела за януари, а през януари майчинството се изплаща за декември, нали така? Ако е така, са ми дали на 130 половината - т.е 65 лв.
« Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 19:30 от Алекс1 »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора