Крият ли децата ви всичко в коша за играчки?

  • 1 082
  • 24
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
 Абе гледам от известно време моя син, всичко прибира в коша с играчки, загубим ли нещо там го търсим. Не че си прибира пръснатите играчки, но набара ли дистанционното или нещо друго което по принцип не му даваме и го прибира в коша с играчки след като се наиграе. Абе малък е още, а пък му е ясно, че това е негово и там стоят нещата му и всичко крие там. И ми е интересно вашите деца правят ли така?

# 1
  • Мнения: 8 505
Оооо,да yes
Докопа ли нещо,което не и разрешаваме да пипа (дистанционно,телефони,ключове...),носи го в кухнята и го скатава в барабана на пералнята.Чудя се кога ли ще забравя да проверя преди да я натъпча с дрехи...

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят нищо не крие. Ако вземе нещо, което не трябва да пипа, го разглежда и го зарязва на видно място. Но племенникът ми криеше разни неща под възглавниците на дивана и креслата у тях. Имах навика да проверявам, преди да седна, защото не се знаеше какво ще изпищи под дупето ти.  hahaha Или ще се строши. Веднъж седнах на кутия с шоколадови бисквити.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 7 837
Всичко, което си докопа и му омръзне, го пъха под дивана  Laughing

# 4
  • Мнения: 5 790
Крие, крие... Вчера една малко употребявана  Mr. Green туба с паста за зъби от коша за играчки извадих.

# 5
  • Мнения: 7 430
Ами не  Naughty за сега още нищо не крие и нищо не прибира в коша - всичко си е на видно място, най-много като падне нещо от устата му да започне с крак да го мачка и "прибира" за да не го видя Wink

# 6
  • Мнения: 98
Най-редовно откривам в коша неща ,които търся и не намирам никъде другаде.

# 7
  • Мнения: 2 910
Оооо,да yes
носи го в кухнята и го скатава в барабана на пералнята.Чудя се кога ли ще забравя да проверя преди да я натъпча с дрехи...

И при нас най- голямото скривалище е пералнята Thinking Вече съм прала фиби и мозайки Crazy
Освен коша за играчките, където просто си хвърля всичко, любимо местенце й е пакета с памперсите, добре, че случайно поглеждам, като свършат, иначе да съм се лишила от няколко броя лъжици и фиби ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 39 740
Ако искам нещо да намеря го търся в кашона с играчките на Дияна Simple Smile От 1-2м обаче май вече не го пълни с мои неща Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 489
Да най-редовно.Онзи ден се изтрепах да си търся ключовете и накрая се сетих за кашона с играчки.Веднъж пък телефона ми го беше сложила в багажника на камиона,добре че баща й се сети да звънне на моя телефон та да го намерим.Иначе никога не бих се сетила.

# 10
  • Мнения: 6 390
засега не... само ги хвърля след себе си като й омръзнат  Rolling Eyes после само търсиме това или онова  ooooh! / но играта с търсенето пък много й харесва  Crazy Laughing/

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
  Нашият беше скрил на баба си и дядо си дистанционното от телевизора. А телевизора настроен със защита от малки деца - пускаш го и го спираш на една програма. Как да е обърнахме апартамента - няма го. Купихме друго.
 След един месец малкият се появява със старото дистанционно и като го питахме къде беше - съвсем спокойно ни заведе да видим къде го е бил скрил - зад секцията под килима(разстоянието е колкото да си пъхне неговата ръчичка).
 

# 12
  • София
  • Мнения: 596
Оооо,да yes
Докопа ли нещо,което не и разрешаваме да пипа (дистанционно,телефони,ключове...),носи го в кухнята и го скатава в барабана на пералнята.Чудя се кога ли ще забравя да проверя преди да я натъпча с дрехи...

 hahaha #Crazy Аз вече прах дистанционното  ooooh!
А на едни познати дъщеричката сипа олио в барабана на пералнята  #Crazy

А иначе по темата, не, не винаги ги слага в коша за играчки - друга ми е болката - всичко отива в субуфера, колелета на коли, дребни нещица, всичко което може да мине през дупката  е вътре  #Crazy Crazy newsm78

# 13
  • Мнения: 171
До преди около година това беше любимият й номер. В кашона с играчки съм намирала щипки за пране, домашни пантофи, четката за дрехи, часовници и какво ли не още. #Crazy

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И на нас това ни е проблем.Но вече си знаем ,ако нещо изчезне е в детската къща.Намирали сме наи-различни неща от дистанционното на телевизора,пантофи,чорапи тадо пакет с бисквити. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт