MANGO online магазин - 3

  • 66 310
  • 742
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 380
Според мен си отговарят точно - имам токчета, балеринки и кецове от Манго - номер 37 всички и по принцип си нося 37. Но явно си зависи от модела, щом други твърдят че са умалени.
По-добре пуснете линк, някой ако ги има точно тези да сподели.
Благодаря за отговора. Simple Smile Мисля, че в първата тема съм срещала коментари, че обувките им са по-малки и не отговарят на номерата си, но сега вече смятам да си поръчам моя номер. А от качеството на обувките, които имаш от Манго, като цяло доволна ли си?
Скрит текст:
Ето с тези http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/snakeskin-finish-leather- … ;ts=1406179704231 смятам да рискувам, като ги комбинирам с ето тази чантичка http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/snakeskin-effect-shoulder … ;ts=1406179704231, за която вече видях, че има положителен отзив.

За цената си са идеални Simple Smile Балеринките съм ги купувала от магазин, когато още имаха в БГ, още са запазени. Кецовете си ги поръчах онлайн, зимата мисля. Много си ги харесвам. Доста ги поносих тази пролет, че и лято. Само едната капса се измъкна, но има още живот в тях.  Laughing Токчетата не съм ги обувала - стоят си в кутията - да има  Laughing

Аз лично следя обувките от кожа. Понякога има намалени от 25-50лв., което си е супер оферта.

# 361
  • Мнения: 4
tanita66 и Merilin M, благодаря ви за отговорите! Simple Smile
Вече направих поръчката. Когато пристигне, ще споделя отзиви. Дано ми станат първите ми обувки от Манго и да остана доволна. Simple Smile И аз предпочитам обувки от кожа, но пък много трудно си намирам ниски обувки (понеже съм от по-височките и токчетата са ми противопоказни Sad), а тези ми харесаха, че мога да ги комбинирам с чанта. За ежедневието ще са ми ОК. Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 юли 2014, 00:38 от Essentiel

# 362
  • Мнения: 3
При връщането, каква е таксата ?

# 363
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
При връщането, каква е таксата ?

Такса за какво и към кого? newsm78

# 364
  • Мнения: 3
При връщането, каква е таксата ?

Такса за какво и към кого? newsm78

За доставката до тях. От мен ли се поема ?

Последна редакция: пн, 28 юли 2014, 20:33 от nightdesire

# 365
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
При връщането, каква е таксата ?

Такса за какво и към кого? newsm78

За доставката до тях. От мен ли се поема ?

Ако искаш замяна или връщане без стоката да е дефектна, да, ти поемаш разноските по връщането. Най- евтино е с Български пощи. Ако стоката има дефект би трябвало връщането за е за сметка на Манго, но не знам как точно става в този случай.

# 366
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
При връщането, каква е таксата ?

Такса за какво и към кого? newsm78

За доставката до тях. От мен ли се поема ?

Ако искаш замяна или връщане без стоката да е дефектна, да, ти поемаш разноските по връщането. Най- евтино е с Български пощи. Ако стоката има дефект би трябвало връщането за е за сметка на Манго, но не знам как точно става в този случай.

Не става  Twisted Evil Или поне на мен ми писна да се занимавам с тях и се отказах.

# 367
  • София
  • Мнения: 1 193
ЗДравейте ,момичет анякоя от вас да е променяла адреса за доставка ,след като поръчката е тръгнала ? Трябваше да променя адреса за доставка и забравих  ooooh! ,сега се чудя как да постъпя .

# 368
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
ЗДравейте ,момичет анякоя от вас да е променяла адреса за доставка ,след като поръчката е тръгнала ? Трябваше да променя адреса за доставка и забравих  ooooh! ,сега се чудя как да постъпя .
Като ти звънне куриера тогава му кажи другият адрес. АЗ при първата поръчка обърках номера, писах им...нищо...оправих го, но тя поръчката явно автоматично тръгва с първият написан адрес.

# 369
  • Мнения: 3 922
Няма какво да чакаш да ти звънне куриера Naughty. Като си видиш проследяването, че пратката ще ти е в София на следващия ден, обади се в офиса на Ин-Тайм /представителите на UPS за БГ), кажи й тракинг номера  и я пренасочи за адреса, на който желаеш.

# 370
  • Сливен
  • Мнения: 4 050
Момичета,имам нужда от помощ да си проследя първата поръчка от манго и нещо не мога да се оправя .Имам само този номер A7ZWJ7,като натисна на Query order status ме прехвърля в сайта на UPS и ми дава,че няма информация.

# 371
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Момичета,имам нужда от помощ да си проследя първата поръчка от манго и нещо не мога да се оправя .Имам само този номер A7ZWJ7,като натисна на Query order status ме прехвърля в сайта на UPS и ми дава,че няма информация.
Явно си я направила вчера, ще ти даде инфо, но нека мине поне още един ден.

# 372
  • Сливен
  • Мнения: 4 050
направих я в миналия петък,в събота ми пратиха мейл,че е изпратена.дала съм служебен адрес ,а не знам  ups с кого работят за Сливен и дали пращат смс.поръчката е с наложено плащане и трябва да знам кога ще дойде за да мога да оставя пари на колежката ако дойдат в обедната ми почивка.

# 373
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
направих я в миналия петък,в събота ми пратиха мейл,че е изпратена.дала съм служебен адрес ,а не знам  ups с кого работят за Сливен и дали пращат смс.поръчката е с наложено плащане и трябва да знам кога ще дойде за да мога да оставя пари на колежката ако дойдат в обедната ми почивка.
Провери отново по-късно, щоми наложен платеж си пазарувала от основният им сайт, а не от аутлета май  newsm78

# 374
  • Сливен
  • Мнения: 4 050
да от основния,една чанта,импулсивна покупка,не че имах нужда.дори се изненадах,че има опция за наложено плащане.

Общи условия

Активация на акаунт