Киста на костта на ръката

  • 1 521
  • 1
  •   1
Отговори
  • Самоков
  • Мнения: 561
От известно време имах силни болки малко под лакътната става на лявата ръка. Отидох да консултация при специалист ортопед-травматолог, тъй като болката ми беше с неясен произход. Нямах травми и не съм левачка. При прегледа той ми каза, че имам мускулно възпаление, направи ми една инжекция и ме увери, че всичко ще е наред. Болката ми намаля, не отшумя напълно, но не мога да движа ръката си както преди. В петък отново отидох на консултация, само че при друг лекар, който след направена снимка установи, че имам киста на костта. Изпрати ми в специализираната болница в Горна баня, оттам потвърдиха диагнозата и ми казаха, че лечението е оперативно, назначиха ми и дата за биопсия, която е задължителна. Реших да се консултирам и с още един лекар, днес ще отида и при него във ВМА, но предполагам, че ще ми каже същото. Молбата ми е ако някой е имал подобен проблем да сподели, как са протекли нещата при него, тъй като съм силно притеснена, от това. Направо не съм на себе си от няколко дни. Много ще съм Ви благодарна ако някой сподели опит.

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте. Имам същата диагноза към днешна дата. Как се разви всичко при вас. Може ли да споделите

Общи условия

Активация на акаунт