КАКВИ ПАМПЕРСИ ПРЕДПОЧИТА БЕБЕЧО?

  • 2 119
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
от "Памперс" дупето на сина ми се изпъпчи, защото те са с алое, а Зайо е алергичен към алоето.
Затова "Памперс" не се купуват Naughty; Либеро съм купувала няколко пъти, но и от тях нещо не съм особено очарована.
"Хъджис" са доста добър вариант, "Молфикс" също, а и има едни, които са от един вносител, но на пазара сесрещат под различно име (заради различните дистрибутори) - "Мечо Пух", "Бебе Комфорт"...

# 31
  • Мнения: 307
От раждането сме само на "Памперс".

# 32
  • София
  • Мнения: 2 164
Памперс.

# 33
  • Мнения: 953
АЗ СЪМ ТРИСТА ПРОЦЕНТА ЗА ЛИБЕРО. newsm10 newsm10 newsm10

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Либеро

# 35
  • Мнения: 223
пробвах и други, но в крайна сметка съм най-доволна от памперс.

# 36
  • Мнения: 1 446
ПАМПЕРС  от всичко друго се изринва.

# 37
  • Мнения: 175
и от Памперс, и от Либеро съм доволна. Но в един момент малката почна да се изрива от Памперс и спрях да го изполвам.

# 38
  • Мнения: 1 440
Памперс!Доволни сме! newsm10

# 39
  • Мнения: 69
Ние сме на МАМИЯ но аз слагам само вечер памперс защото сме големи  bouquet

# 40
  • Мнения: 870
Първоначално бяхме с памперс но пропускаха. Сега сме с Мамиа и гащи Либеро и нямаме проблеми Simple Smile

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Предлагам да се направи отделна библиотека на тема "памперси".На всяка страница бълва поне по една нова.Има търсачка за тази работа

# 42
  • Мнения: 1 410
Бебчо незнам какви предпочита Mr. Green, но аз купувам Памперс. Wink

# 43
  • Мнения: 9
Аз лично, имам общо взето същото колебание, защото в началото ползвахме памперс, най-малкият размер (от 2 до 5 кг) и бяхме много доволни,но когато сменихме размера (от 3-6кг), купихме една разфасовка от ,ако не ме лъже паметта 72 бройки и бяха просто отвратителни - бебето се подмокряше и веднага ги спрях. Взехме на Либеро и останах доволна. Следтова купихме пак Памперс,пак от 3 до 6кг, но 78 бройки в пакет и са монго по-различни от предните. И като визия и като усещане, т.е. бебчо си е сух. Това, което повече ми харесва на Памперс, е че са по-тънки, но наистина не знам дали е от съществено значение...Май не ти помогнах особено  Embarassed

# 44
  • Мнения: 35 947
Памперс!

Общи условия

Активация на акаунт