За или против скъпите дрешки и обувки за малки бебета

  • 4 198
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 103
Ако има възможност човек, защо не Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 11 692
Че аз си купих за мене от Бати Балено 52 размер за 35лв., вярно че е намалена, ама пак е маркова.
Нали не бъркаш Бати Балено с Бети Баркли? Зашото първото е новата марка на завод Рила и не е скъпа марка.

Моля,моля не ми приписвайте неща,които не съм писала.Най-малкото никога не съм носила 52 номер дрехи,дори и след като родих!



# 77
  • Мнения: 10 758
Имам възможност да купувам такива дрехи и обувки на децата си, но не го правя или по-точно....не го правя в БГ.Защото тук цените са в пъти по-високи от чужбинскате.В Германия например правят страхотни намаления от по 75%, тук в БГ дори и да направят толкова пак е скъпо.

# 78
  • Мнения: 1 446
Купувам каквото ми хареса.Някои от евтините не отстъпват на качество и на марковите.За малко дете наистина няма смисъл от маркови.Като влезне два пъти в пясъчника познай на какво ще заприлича,а върви му обяснявай че трябва да се пази,защото е скъпа дреха.
Peace

# 79
  • Мнения: 5 228
Защото тук цените са в пъти по-високи от чужбинскате.

Точно това е нещо, което никога няма да разбера. Баща ми пътува често в Германия и купува на дъщеря ми страхотни дрешки, които са по-евтини от тези по тукашните магазини, а говорим за маркови и качествени дрехи. Тук всеки си слага каквито надценки се сети, а Ганьо купува ли, купува...

Общи условия

Активация на акаунт