Нова АГ болница в Пловдив

  • 56 210
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 786
Същата работа! Родих по обед и вечерта ми тръшнаха бебчо и ме зарязаха. А аз с операция и още нераздвижена. През една от нощите търсих сестра два пъти на звънеца и никой не дойде!!!... добре, че не ставаше въпрос за спешна нужда. Иначе човек може да си иде така, заради някоя спяща, мързелива сестра. Неонатоложката беше измислила някаква глупост, че детето ми било повърнало кръв и трябвало да останем още един ден.А на следващата сутрин, казах че искам да си ходя, а Чалъкова след известно време в уговаряне да не си тръгвам, ми каза: добре, като искаш си тръгвай, въпреки че ще загубя пътеката  #2gunfire  Тогава се затвърди тезата ми, че бебето не е повръщало нищо ( иначе беше редно да го държат при тях в стаята за да го наблюдават).Отделно случих на некадърен анестезиолог и започнаха да ме режат преди да ме беше хванала още упойката. И понеже нямаше постоянно сестра в отделението ( в неделя идваше от дъжд на вятър една сестра от др отделение да ме пита дали всичко е наред и на третия път ми каза: виждам че се оправяш сама чудесно, а аз имам много работа в др отделение, ей тук са памперсите идвай да си го преобуваш когато трябва). И поради същата причина единият ден се вясваше старшата, когато позвънявах на звънеца, за да му сменят памперса, която подсмърчаше и говореше дрезгаво ( вероятно болна и без маска). Храната изобщо не я коментирам - под всякаква критика. И още нещо което ме вбеси, че постоянно го натискаха да пие АМ, защото не наддавал, защото съм нямала кърма( че всеки знае че първите дни бебетата спадат на кг), а това ми е второ дете, и ми е ясно, че имах мнооого кърма, и на всичкото отгоре бях подписала съгласие, че не искам да се дава ам. И накрая изобщо не ме поканиха на контролен преглед, въпреки че ми се полага по закон, само защото имах "наглостта" да кажа, че не съм доволна от престоя си в болницата ( според Чалъкова, аз съм била единствената).
Дано са се замислили поне малко над оплакванията ми, за да не допускат др подобни грешки при др родилки.
А искам само да подчертая, че първото ми дете беше третото бебе, което се роди в тази болница преди 3г и тогава бях доволна и обгрижвана, за което съм ги похвалила и препоръчала - сега не бих го направила!!!

# 271
  • Мнения: 164
Дано повече хора да го прочетат това!!! Пълни некадърници! Само като се сетя, че искаха да извадят бебето ми толкова рано...... #Cussing out

# 272
  • Мнения: 123
Дано повече хора да го прочетат това!!! Пълни некадърници! Само като се сетя, че искаха да извадят бебето ми толкова рано...... #Cussing out
Доколкото разбирам от другите ви постове не са искали да го изваждат по -рано, а са ви насочили към друга болница. Това не е от некадърност , а точно обратно. Така че моля без квалификации. Радвайте се на живота и детенцето

# 273
  • Мнения: 164
Дано повече хора да го прочетат това!!! Пълни некадърници! Само като се сетя, че искаха да извадят бебето ми толкова рано...... #Cussing out
Доколкото разбирам от другите ви постове не са искали да го изваждат по -рано, а са ви насочили към друга болница. Това не е от некадърност , а точно обратно. Така че моля без квалификации. Радвайте се на живота и детенцето

Напротив- искаха. Точните думи на д-р Михнев бяха: "Трябва да извадим бебето, но тук нямаме условия за толкова малки бебета затова отидете в Хирургиите или Селена, където имат неонтологично отделение."
Дано не ви се случва такова нещо да видим тогава дали ще молите да няма квалификации...

# 274
  • Мнения: 48
Напълно съм съгласна с теб но аз имах нещастието да направя кюртаж който ми коства цяла матка .Др Михнев не е добър лекар но се държи мило и всява доверие .
Аз също смятам,че др.Михнев не е добър лекар.Сега работи в Медлайн,по тъпанарски преглед и обеснение от сорта,,Няма ти нищо"при условие,че отивам с резултати от лаборатория.

Общи условия

Активация на акаунт