КАКВИ КОЛИ КАРАТЕ, И КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ЖЕНИТЕ ШОФЬОРИ

  • 3 324
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105

Карам голф 4 и с нетърпение чакам 5-цата да излезне на пазара Wink
Не е ли излезнала ве4е на пазара при вас,4о4о?Май за Америките се произвежда в Бразилия.

Аааа в братско Мексико се произвеждат Голфовете - това беше моята причина да я сдам тази марка, въпреки че 5 наистина изглежда пушка...

Обаче повече няма да давам коментари никакви   smile3505,  защото снощи лепнах глоба $100 - бях си виновна де, но очаквах като съм 8 м. бременна да ме минат метър - уви, не стана, но така е, като ми е голяма устата ... по форумите ...  Laughing

Исках също официално да поздравя всички, които шофират на Острова и в страни с ляво движение - това за мен си е подвиг! Браво!

Успех на всички по пътищата!  Grinning

# 31
  • Мнения: 6 167
В Италия карам ФИАТ ПАНДА 2005. В блъария Рено Туинго. И двете коли са малки, удобни ( особено пандата - евтина е и много приятна), харчат малко и са много сладки. Освен това мен татко ме е учил да карам и претендирам, че шофирам по-добре от много мъже. жените шофьори за мен не са по-различни, но понякога се разсейват и губят концентрация повече. съвсем скоро в българия една ме удари на светофара, защото едни момченца й свирнаха и тя спря в тунгото с огромния джип на баща си.
но като цяло жените са много по-внимателни и не вманиачени във високите скорости.
това е сериозно предимство пред мъжете, които за мен са ненормални ( особено в българия).   bouquet

# 32
  • Мнения: 7 430
..В Канада кви шофьори има... не е истина. Close

ПРавилно Peace...аз не карам много, но най ме притесняват пенсиите.Ужас. Не виждат,  не реагират, абе луда работа.
Жените - гледам да бягам по далече от тях...за да ги пазя ooooh!
Колата ни е Хюндай елантра Wink

# 33
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Бурка, за какво те олепиха? При нас рядко полицай ще те спре на пътя. Най-4есто си полу4аваш 4еститки по пощата. Бременна не бременна няма зна4ение. Виж в БГто и не бременна съм минавала метър Wink
Ина4е за обратното движение се свиква. Отна4ало е терсене, но шофьорите са доста възпитани и търпеливи, маркировките са добри и това много помага. Не питай като се приберем в БГ как се 4увстваме зад волана  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 1 793
тук наистина мога да кажа, че ми е по-лесно да шофирам отколкото в БГ. Мислех, че много трудно ще свикна, но не беше така. Първите 3-4 дни ми беше криво и после вече не. Наистина маркировките са много добри, знаците се спазват и въобще културата на шофиране е много по-голяма. С удоволствие карам тук, докато в БГ ме е шубе. Лятото карах, но пък все бях на тръни. Тук съм спокойна.

# 35
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Бурка, за какво те олепиха? При нас рядко полицай ще те спре на пътя. Най-4есто си полу4аваш 4еститки по пощата. Бременна не бременна няма зна4ение. Виж в БГто и не бременна съм минавала метър Wink

Ина4е за обратното движение се свиква. Отна4ало е терсене, но шофьорите са доста възпитани и търпеливи, маркировките са добри и това много помага. Не питай като се приберем в БГ как се 4увстваме зад волана  Rolling Eyes

За забранен ляв завой  Embarassed от една малка уличка към една по-голяма... и оп зад мен полицая... Но нали тук не можеш да излизаш от колата, не можах да се изпъна в цялото си шкембовеликолепие  Laughing Карай да върви....

А в България аз също не шофирам  Stop Страх ме е... то ме е страх да се возя  Grinning

# 36
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
На мен ми е по-лесно да карам тук в Лонодн, отколкото в БГ
Шофьорите са мноооого по-толерантни. В началото само в насрещното платно карах ooooh!, но се свиква
Карам Фиатче братче Wink

# 37
  • Мнения: 3 478
Карам Черъки Ларедо, за жените определено нямам негативно мнение, но за пенсиите - да, те наистина са проблемни.

# 38
  • Мнения: 1 370

Карам голф 4 и с нетърпение чакам 5-цата да излезне на пазара Wink
Не е ли излезнала ве4е на пазара при вас,4о4о?Май за Америките се произвежда в Бразилия.

Аааа в братско Мексико се произвеждат Голфовете - това беше моята причина да я сдам тази марка, въпреки че 5 наистина изглежда пушка...


Ами точно вчера излезе, ама само GTI. Обикновенната версия ще я пуснат чак септември. Не искам спортната, защото няма да мога да се доредя до нея от мъжлето Wink


VW-тата, които се внасят в Канада, са произведени в Бразилия

# 39
  • Мнения: 98
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА,
МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ДА РАЗБЕРА КАКВИ КОЛИ КАРАТЕ. И КАКВО Е ВАшЕТО МНЕНИЕ ЗА ЖЕНИТЕ ШОФЬОРИ В СТРАНИТЕ ,В КОИТО ВИЖЕЕТЕ.


Много обичам така като зададе някой въпрос, обаче не каже той какво мисли. Wink
А ти какво мислиш за жените шофьори в Америка и каква кола караш? Wink

А аз какво мисля -ами например, че при всяко положение митът за жените шофьори тук присъства много по-малко, отколкото в България да кажем.
Също съм и съгласна с Блажка, че жените са по -предпазливи (това обаче не означава по -плахи) в карането.
А каква кола карам -ами нормална средна класа за Америка кола, SUV на 3-4 год.

Съжаляжам много, но откакто пуснах тази тема не съм сядала пред компутара, но сега ще поправя  Grinning
Аз мисля че жените шофьори са много по - внинателни, затова предизвикжат много по-малко проишествия.
Аз също карам американска кола, Форд , която е на 1 година.

# 40
  • Мнения: 1 393
Цитат
Съжаляжам много, но откакто пуснах тази тема не съм сядала пред компутара, но сега ще поправя  Grinning
Цитат

Стана ми неудобно, че се извиняваш. Wink

По-скоро ти извинявай, ако моето изказване е прозвучало по -рязко (пуста бременна скорпионска натура  Wink), не съм  имала това за цел.
 
Peace

# 41
  • Мнения: 1 366
За каква кола карам, няма да казвам, защото имам служебна и постоянно се сменят. Но за жените - определено ни липсват качества. Ако видя на пътя някой, който не е съвсем наясно какво иска да направи или прави груба грешка - ЖЕНА! Няма нищо обидно, въпрос на гени. А статистиката за 5-те процента срещу 95-те е вярна просто, защото статистически жените карат по-малко и в по-ограничен радиус.

# 42
  • Мнения: 1 215
Аз карам джип- Митцубиши Монтеро, 3.00 литра.
Определено спадам към тази категория хора, които смятат че жените са по- внимателни шофьори. Даже в Англия има една реклама за затрахователна компания, Даймонд ако не се лъжа, които давам много по- ниски цени на жени шофьори.

# 43
  • Мнения: 293
Мога да кажа, че има направо незнам как са им  дали книжки на такива шофьорки.Попадала съм на какво ли не .Е, има и можещи разбира се. И двамата с мъжа ми караме БМВ-та.

# 44
  • Мнения: 934
Сузуки Витара, към 5-6 годишно. Престижни коли и прочее глупости не ме интересуват. Придвижваме се. Не мога да обобщавам за жените - има и добри, и не толкова. Както и при мъжете.
Тук в Дубай по пътищата си е СТРАШНО! Не преувеличавам. Едни бързи пътища с по 6 платна, и хора, които не спазват ни правила, ни нищо. Е, не всички, но голяма част. Най-ме е страх от разни местни младежи, каращи бързите коли на бащите си къде с книжка, къде без. Че дори и се състезават по магистралите понякога! Освен това има индийци и пакистанци, които правилата за движение просто не ги разбират, щото в техните държави такива няма. А и всякакви други, които в техните си държави карат внимателно, но тук се повлияват от местните условия и почват да правят каквото си искат. Моля се нищо да не ни се случва...

Общи условия

Активация на акаунт