От коя марка детски обувки сте доволни

  • 218 659
  • 1 767
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 109
Изчетох една част от темата, но все обсъждате чепици за по-големи деца. На моята госпожица предстои да и купя сандали, с които ще прохожда. Ще ме посъветвате ли за марка и разни подробности, които да следя? Трябва ли задължително да са затворени отпред, на петата и около глезена? За глезена напоследък чета, че не е необходимо и намирам логика. И ако може да не са 100лв.
Напротив, в по-голяма част от темата се обсъждат точно обувки за малките.
Иначе тази статия я пускам често по подобни теми, за мен е чудесен ориентир при избора на обувки http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=918

Въпреки че темата за е марки обувки, не се подвеждай по това. Избери нещо, което пасва на спецификата на Вашето краче. Най-добре е крачето хубаво да си "легне" в обувката. Всеки е купувал различни неща, по различно време. Чуждият опит като нищо може да ти изиграе лоша шега. Статията е много полезна.  Peace

# 616
  • Мнения: 60
Ние се обзаведохме с два чифта. Едни кожени на Понки и едни гумени на Ипанема

http://www.sportdepot.bg/bg/product/ipanema_sandali_81204-206020 … ml?state=cGFnZT0z

https://www.facebook.com/213198808715306/photos/ms.c.eJw9ktsRRCE … ype=1&theater

Последна редакция: ср, 17 юни 2015, 13:27 от jukia

# 617
  • Мнения: 4 721
Между другото, see kai run имат много добро намаление. Сандалите, които купих за 89,90 л., сега са 69,90 лв. Има на почти всички модели сандали, маратонки и обувки и се изкушавам за едни кецове  Crazy

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
ха ха, ох и аз ще погледна.

# 619
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Аз съм малко разочарована от See Kai Run. От темата тук останах с впечатление, че са супер леки и гъвкави... ами не е нещо особено. Поръчах сандали и велурени обувки. Подметките и на двете доста трудно се огъват (по-малко от на Рихтер), а кожата на сандалите е твърда и се отбелязва на крачето. Засега не я е протрила, но пък детето само веднъж излиза с тях. Надявам се да омекнат малко.

# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
 Ние нямаме този проблем, но и нямаме рихтер - само 3 чифта си кай ран сандали и едни като балеринки, огъващи се до край, с по-мека кожа от на всички останали обувки, то точно затова тя лесно се протрива, защото е овнешка, а не здравата и твърда телешка
annie_to Има ли ги в сайта още твоите модели, да видя кои са?

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Имаме сандали Рихтер, велур. Кажете с какво мога да ги почистя?

# 622
  • София
  • Мнения: 44 095
Със спрей/пяна или каквото там за велур, продават при всички бои за обувки. Ако са цветни - безцветен. Кафяв и черен лесно се намират, цветни трудно, само някои цветове.

# 623
  • Мнения: 2
харесвам обувките на колев и колев и на Чипо. На тези две марки купивам за децета си и доста изкарват  с тях

# 624
  • Мнения: 8 239
Имаме сандали Рихтер, велур. Кажете с какво мога да ги почистя?
Aз ги чистя с влажна кърпа.

# 625
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Ние нямаме този проблем, но и нямаме рихтер - само 3 чифта си кай ран сандали и едни като балеринки, огъващи се до край, с по-мека кожа от на всички останали обувки, то точно затова тя лесно се протрива, защото е овнешка, а не здравата и твърда телешка
annie_to Има ли ги в сайта още твоите модели, да видя кои са?

Сандалите са тези
Обувките вече ги няма, бяха последния останал номер. Но аз към тях нямам особени забележки, все пак са есенно-зимни и е нормално да са тежки и плътни, но пък и не са впечатляващи.  Peace

# 626
  • Мнения: 4 721
Да, и на мен ми направи впечатление, че момчешкият вариант на тези сандали не е с особено гъвкава подметка за разлика от велурените. Аз това и избрах тях.

# 627
  • Мнения: 1 298
Аз съм малко разочарована от See Kai Run. От темата тук останах с впечатление, че са супер леки и гъвкави... ами не е нещо особено. Поръчах сандали и велурени обувки. Подметките и на двете доста трудно се огъват (по-малко от на Рихтер), а кожата на сандалите е твърда и се отбелязва на крачето. Засега не я е протрила, но пък детето само веднъж излиза с тях. Надявам се да омекнат малко.

По-големите номера не са толкова гъвкави. По-малките са. Все пак, по мои впечатления, мисля, че ще останеш доволна и от по-масивните. Наблюдавай детето и докладвай, да знаем. Wink

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
нашите са сходни, но нямаме този проблем, извиват се и са супер удобни, т.е бяха - сега са й малки и носим на кампер, които също изглеждат мега удобни. Наскоро й подари баба й едни подобни на бирки'с, но много много симпатични, непозната марка за мен, от чужбина ги донесе - може би ще изкараме и с тях, ако не се полакомим за някоя нова сандалка от киди.бг

ето единия ни модел:
http://www.kidi.bg/detski-sandali-lenti-willa.html
ето и другия:
http://www.kidi.bg/morsko-sini-detski-sandali-edna-aqua.html

# 629
  • Мнения: 4 761
Бирки'с много нашумяха в Западна Европа през последните години, поне във Франция, Белгия и Германия, от където пазарувам аз. Със здраве да си го носите!

Общи условия

Активация на акаунт