Имате ли любовник и защо?

  • 41 353
  • 252
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 54
Зарязаха ме да, вече си имам приятел и да Ви кажа май ще си имам и вторииииии. Чувствам се много добре, но сега не ми пука много много и правя каквото си поискам. Тази изневяра отпуши един нов човек в мен, който цени всяка секунда от живота си и се наслаждава на всичко от него.

# 121
  • Мнения: 7
интересна тема сте започнали Joy Joy Joy аз лично нямам любовник но да ви кажа честно търся си понеже имам да си връщам на мъжлето ми Sunglasses Sunglasses Sunglasses редовен секс,нова тръпка-какво по-хубаво от това Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 122
  • Мнения: 51
Нямам любовник, кандидати е имало, не са одобрявани  Laughing  ... Според мен при жените наличието на любовник най-често е свързано с нужда от определени емоции и затова женската изневяра е по-опасна. При мъжете доста по-често става въпрос за секс и нищо друго. И все пак - има ли изневяра, значи нещо сериозно куца в отношенията, малко са хората, които го правят ей така заради спорта...

Малко встрани от темата: все по-често се натъквам на хора в 'отворени връзки' - хитро изобретение на днешното общество - хем си с някого, хем си вееш долните части без угризения. Чудя се аз ли остарявам или наистина това е откачено, а най-вече се моля да не ми идва до главата! Все едно аз да се чудя днес мъжът ми като се прибере от работа дали е 'минал' някоя, за да се почувства освежен да речем... брррррр... непоносима мисъл. Имах едни познати в такава отворена връзка - 5-6 години бяха заедно, ама той яко използваше отворената част. Така разби сърцето на една колежка, а официалната му приятелка още се съвзема психически (тя го остави, не можеше повече да издържа 'отворените' отношения). Но и на него му се върна по някакъв начин - не може да си намери приятелка вече много време. Та мисълта ми е, че сексуалната вярност има много по-дълбок смисъл от буквалния.

# 123
  • Мнения: 54
Orangeade свалям ти шапка на публикацията. Един умен човек се изказа на място.
СЪГЛАСНА СЪМ, но трябваше да премина през това за да стигна до тук. Благодаря ти за изразеното мнение.

# 124
  • Мнения: 742
 Любовник съм имала ,когато вече всичко така или иначе е било приключило за мен,но не ми се е занимавало да късаме.По-точно аз не мога да прекъсна връзка...гадно ми е за другия.Още по-гадно ми е като разбере,че съм го лъгала и е  наранен,нооо такава съм си,шматка от класа Simple Smile

# 125
  • Мнения: 54
Абе гадно, ама хубаво ли е цял живот на теб да ти е гадно?

# 126
  • София
  • Мнения: 8 369
KAMI 21213, поради много свободно време, попаднах на темата и я изчетох от А до Я. Поздравления! От 18. май. ( когато пишеш за пръв път ) до днес претърпя страхотно развитие: От тъпо ми е, гузно ми е, измъчвам се, до имам си един, може да се сдобия и с вториии, и ми е хубаво, и не ми пука, и правя каквото си искам. Права си. Не те упреквам-твои си органи, твое си решението как, с кого и колко ще си ги експлоатираш. Защо имам усещането, че просто искаш да се правиш на интересна? Пак ще кажа: права си, забавлявай се. В заключение бих искала да добавя. Много от тук пишещите казват, че нямат любовник, защото много уважават половинките си. Вярно е! Аз бих добавила, че преди половинката уважавам себе си и не бих искала да се превръщам в боклукчийска кофа. Хайде, със здраве...

# 127
  • Мнения: 15 379
Аз бих добавила, че преди половинката уважавам себе си и не бих искала да се превръщам в боклукчийска кофа.

Това пък защо? Недоумявам...

# 128
  • Мнения: 1 976
Може би , защото е въпрос на мнение и възприемане на даденото действие.. хора различни, виждания различни  Wink

# 129
  • Мнения: 27
интересна тема,аз лично до сега съм нямала,но и нямам намерение да имам.такъв характер съм че си мисля че няма да мога да го направя.просто не съм такава,нямам го коража.но си мисля че човека до теб ако те обича и уважава не го заслужава.

# 130
  • Мнения: 46
За какво служи любовникът и за какво може да се използва?

# 131
  • Мнения: 1 040
За какво служи любовникът и за какво може да се използва?
Май най-вече за секс го ползват...

# 132
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
За какво служи любовникът и за какво може да се използва?
Май най-вече за секс го ползват...


 newsm78 Това е най-малкото, което може да ти даде! Peace

# 133
  • Мнения: 46
Какво повече може да се иска?  Laughing
Мислите ли, че може да е само излишен ангажимент ? Simple Smile

# 134
  • Мнения: 15 379
newsm78 Това е най-малкото, което може да ти даде! Peace

Мдам, така е Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт