Имате ли любовник и защо?

  • 41 283
  • 252
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 231
Питам ви, защото сте редовни и може да знаете каква е логиката зад пързалките.

# 16
  • Мнения: 46 434
Питам ви, защото сте редовни и може да знаете каква е логиката зад пързалките.

Няма логика, хората се забавляват. Преди бяха по-малко, защото имаше ограничение да пишат само хора с по над 50 поста, които се трупат по основните подфоруми и явно ги мързеше да го правят.
Има и такива, които са толкова странни, че звучат като пързалка, но не са.
Или хора, които просто изпитват нужда да се похвалят.
Свят шарен  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 785
Питам ви, защото сте редовни и може да знаете каква е логиката зад пързалките.

Аз съм редовна, ама съм много несериозна  Laughing
Някой просто си уплътнява свободното време. То и без това за този форум се носят легенди, които често се оправдават.

# 18
  • Мнения: 54
Какво, какво? Нищо не разбрах. Да не ги пускам аз тези теми, че се обръщаш към мен  newsm78

И аз се опулих като видях името си  Joy


Хората са различни, щом си го направила, значи си имала нужда от това. Познавайки себе си, подобна нужда изпитвам единствено, когато връзката ми е умряла. Хората са различни, не казвам, че при теб е така.



Не че нещо, ама... да ти имам мечтите  Laughing мечта означава нещо хубаво, но почти нереално. А да хванеш един и да се изчукаш с него не виждам нищо нереално  Laughing


Разнообразието в секса не е задължително да значи смяна на партньора, особено ако той е това, което си търсил.
И няма нищо премерено в това. Освен ако не си премерил добре и си преценил че си готов да рискуваш връзката си.
Виждам че и ти си си мислила като мен. Щом си сигурна в твоят мъж ОК.
Казваш че нямаш такива нужди, но имаш такива разсъждения всеки си го е мислил сигурно но малко като теб си признават че са го обмисляли. За тебе ако секса който правиш е просто чукане, трябва да знаеш ти си права хората са различни, аз правих любов и никога не се "чукам".
Сега се питам кой пише в теми които не са му интересни, и не го вълнуват. Това отделено време да коментирате тема, която вас не ви вълнува, за мен е двуличие и все пак
" Не съм от тях тъй како Сийке, не обичам да се меся у хорските работи, ама има една жена като ......" Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 46 434
Разбира се, че съм го мислила, дори преживявала, това не ми е първата връзка, имам опит от предишни връзки, затова споделих какво би ме накарало и какво не би  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 702
Нямам и не ми трябва!  Даже и мъж не ми трябва!  Изобщо не знам защо са създадени мъжете?! 

# 21
  • Мнения: 54
Нямам и не ми трябва!  Даже и мъж не ми трябва!  Изобщо не знам защо са създадени мъжете?! 
Създадени са за да ни доставят удоволствие. Ние жените сме един консуматор, който освен много неща и консумира мъже - по точно мъжките ласки.

# 22
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Нямам и не ми трябва!  Даже и мъж не ми трябва!  Изобщо не знам защо са създадени мъжете?! 
Създадени са за да ни доставят удоволствие. Ние жените сме един консуматор, който освен много неща и консумира мъже - по точно мъжките ласки.
Всякакви глупости съм чувала и чела, но тази направо разби...
Както и да е, ще отговоря на въпроса, зададен в заглавието. Нямам си любовник, защото не ми трябва. Разнообразието го постигам с моя мъж. И не защото е секс Бог, а защото с времето сме се научили как да си доставяме взаимно удоволствие така, че да не опираме до "помощ" на други хора. Не отричам, че ми се е случвало да бъда физически привлечена от непознат мъж, или да се заплесна по хумора (примерно) на някой колега, но всичко си е оставало на ниво невинен флирт (максимума, който бих направила с друг човек).
Като цяло, подкрепям мнението а Не се сърди, човече.

# 23
  • Мнения: 46 434
...За тебе ако секса който правиш е просто чукане, трябва да знаеш ти си права хората са различни, аз правих любов и никога не се "чукам"...

Любов правя с човека, когото обичам.
Другото си е просто чукане, нищо общо с любовта.

# 24
  • Мнения: 54
Хубаво е да има мнение всеки и е хубаво да се изразява някъде, аз нямаше къде да го изразя и реших тук. Ако бяхме по времето на инквизицията до сега щахте да ме убиете с камъни на плошада. В интерес на истината си мислих, че някой ще ме подкрепи и укуражи, но Вие хвърляте камъни. Човек никога не знае от къде ще му дойде нещо подобно. А за "чукането" хубаво беше, толкова хубаво колкото вашата любов  Joy Joy Joy Joy Joy
С такава активност във форумите, дали ви остава време за любов? newsm78

# 25
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Хубаво е да има мнение всеки и е хубаво да се изразява някъде, аз нямаше къде да го изразя и реших тук. Ако бяхме по времето на инквизицията до сега щахте да ме убиете с камъни на плошада. В интерес на истината си мислих, че някой ще ме подкрепи и укуражи, но Вие хвърляте камъни. Човек никога не знае от къде ще му дойде нещо подобно. А за "чукането" хубаво беше, толкова хубаво колкото вашата любов  Joy Joy Joy Joy Joy
С такава активност във форумите, дали ви остава време за любов? newsm78
Ти нещо не си разбрала. Никой не хвърля камъни по теб, конкретно. Ти ни питаш дали НИЕ си имаме любовници, а не дали одобряваме твоя любовник.
И не се притеснявай, ние не правим секс по средата на деня. В тоя ред на мисли, мисля след малко да се оттегля в семейното ложе, че да получа една доза любов Whistling

# 26
  • София
  • Мнения: 985
В интерес на истината си мислих, че някой ще ме подкрепи и укуражи, но Вие хвърляте камъни.

А защо търсиш подкрепа и окуражаване? Аз не подкрепям изневерите.
Не за друго , а защото се поставям на мястото на рогоносеца.
 Заради едното изчукване не бих наранила човека до мен.

# 27
  • Мнения: 14 654
Никога не бих мамила партньора си като ходя да се пляскам с друг, а удобно си оставам в семейството. Не понасям подобни боклуци, независимо мъже ли са или жени. И не разбирам как могат да живеят в поредица от лъжи и да подаряват времето си на любовниците.
А какво ли би почувствал един 10-12-годишен син ако разбере, че майка му се държи като пълна уличница  Sick Айде, партньорът е голям човек, може да понесе и унижението, и лъжата, може и да напусне виновния, ама детето какво може да направи?

# 28
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Нямам,за мен си е предателство към семейството.
Сега видях,че Янечек го е описала много изчерпателно.
Бих преглътнала еднократна пиянска авантюра,допускам че един ден и на мен може да се случи,но не приемам да се ощетява семейството нито откъм време,нито финансово

# 29
  • Мнения: 14 654
През годините съм ставала свидетел на различни изневери и направо ме е гнус от такива хора. Една маймуна се пляска от скука в службата, че и не крие, после се явява с мъжа си под ръка по фирмените партита и ни лук яла, ни лук мирисала. Друг един нещастник беше омаял моя близка, когато съвсем нямаше намерение да се развежда, защото си му беше екстра да има хем жена, хем любовница, абсолютна гад.

Общи условия

Активация на акаунт