Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 133
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 2 280
  • Мнения: 12 705
Ако имаш предвид Shit + Delete, това прескача кошчето и директно се изтриват. Но то не е по-различно от това да си отвориш кошчето и да изчистиш файловете от там. Ако ги оставяш да се трупат в него, никаква памет не си освобождаваш, а само ги "криеш" там с възможност да си ги възстановиш когато поискаш.

# 2 281
  • София
  • Мнения: 7 871
Shift + Delete
или
чистете си кошчето редовно, както и временните файлове.

# 2 282
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Здравейте, как се казва приложението на bg-mamma? Не ми излиза в google app стора.

# 2 283
  • Мнения: 5 248
Здравейте, как се казва приложението на bg-mamma? Не ми излиза в google app стора.
Няма приложение.

# 2 284
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Здравейте, как се казва приложението на bg-mamma? Не ми излиза в google app стора.
Отваряш сайта през браузър и слагаш пряк път на екрана, излиза си с иконката и надписа БГ мама.

# 2 285
  • Мнения: 3 200
Нужно ми е приложение за следене движението на градския транспорт в София. Бонус би било да е за iOS, но и за Андроид става.
Софбус24 вече не работи (поне от 2 седмици).
Moovit не го понасям (давала съм му шанс няколко пъти).
Някакви приложения?

# 2 286
  • Мнения: 467
Разочарова ме и мен в последно време Moovit, нещо не работи добре безплатната версия. И аз ще се радвам да препоръчате някое свястно приложение за градския транспорт, ако въобще има.

# 2 287
  • София-Младост
  • Мнения: 23 340
Аз ползвам само СКГТ.

# 2 288
  • Мнения: 3 200
Toва хубаво, но аз искам да ми е лесно и бързо .
Колко пъти трябва да цъкнеш в сайта на СКГТ, за да стигнеш до информацията, която те интересува?
Освен това се убедих, че разписанието там няма почти нищо общо с движението на превозните средства в реално време. Та за мен не е вариант.

# 2 289
  • София
  • Мнения: 171

Аз ползвам това приложение и съм изключително доволна, недостатък е че няма метрото.

# 2 290
  • София
  • Мнения: 8 111

Аз ползвам това приложение и съм изключително доволна, недостатък е че няма метрото.

А работи ли при теб? При мен не, не мога да избера номер на тролей или трамвай.

# 2 291
# 2 292
  • София
  • Мнения: 171

Аз ползвам това приложение и съм изключително доволна, недостатък е че няма метрото.

А работи ли при теб? При мен не, не мога да избера номер на тролей или трамвай.
Да, всеки ден го ползвам

Общи условия

Активация на акаунт