The Originals/Древните - В очакване на сезон 2 (Тема2)

  • 92 102
  • 734
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 581
The Originals - Always and Forever






Джоузеф Морган, Даниел Гилийс, Клеър Холт, Фийби Тонкин, Чарлз Майкъл Дейвис, Даниела Пинеда, Даниел Кембъл, Лиа Пайпс

От създателите на "Дневниците на вампира"

Семейството е сила. Преди хиляда години Древното семейство вампири се заклели да останат заедно, винаги и завинаги.  Изминали са векове и семейната връзка е скъсана. Време, трагедии и жажда за власт разкъсват Древното семейство. Когато Клаус Майкълсън, оригиналният древен хибрид узнава тайнствена новина, че вещици   във Френския квартал на Ню Орлиънс, свърталище на свръхестествени същества,  организират заговор срещу него, той заминава, за се опита да сплоти семейството си отново.  Въпросите на Клаус го отвеждат до среща с неговото бившо протеже  Марсел, харизматичен вампир, който има абсолютен контрол над хората и свръхестествените обитатели  на Ню Орлиънс.  Решен да  помогне на брат си да получи изкупление Илайжда последва  Клаус  и скоро научава, че върколакът  Хейли също е дошла във Френския квартал в търсене на  отговори за произхода си и е попаднала в ръцете на  могъщата вещица Софи. Напрежението  между свръхестествените общности в града нараства, докато Марсел командва своите отдадени последователи чрез правила и абсолютна власт.  Мисълта да отговаря пред своето  протеже е немислима за Клаус и той  дава обет да вземе обратно онова, което някога му е принадлежало- властта, градът и семейството.  Докато чакат да разберат дали сестра им Ребека ще напусне Мистик Фолс и ще се присъедини към тях, Клаус и Илайджа сформират нелек съюз с вещиците, за да може властта отново да е в ръцете на Древните.


Трейлър на сезон 2



Официална Facebook страница

Фен-страница за "Дневниците" и "Древните" във Facebook

Тема в бг-мама за обсъждане на всички видове свръхестествени хубавини:
Вълци, вампири, ловци



ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки понеделник ( вторник при нас). Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в сряда серията се обсъжда в спойлер, за да не се разваля изненадата за тези, които чакат субтитрите. В четвъртък серията се обсъжда свободно, независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!

Последна редакция: ср, 21 май 2014, 12:15 от NellyR

# 1
  • Мнения: 2 741
Ха познайте за какво гласувах!!!

Нели, разкарай ги тези постери само, че са стари, сложи ето този за сезон 2 http://data1.gallery.ru/albums/gallery/202098-8ade6-78549214-m750x740-u2f605.jpg

И отдолу трябва да се промени "нова серия излиза в понеделник (вторник)," понеже го преместиха за догодина.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 3 581
Сложих новия и трейлър за сезон 2. Нека стоят другите, повече Клаус Heart Eyes

# 4
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Записвам се,пък сега нещо има суша,мога да съумея да изгледам пропуските  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 219
Нельо! Смили се над нас и ни пусна тема!
Благодаря!

# 6
  • Мнения: 1 517
Благодаря за темата. Аз чакам татко и мама, и лИбоФ за клаус

# 7
  • Мнения: 113
Здравейте и от мен в новата тема, благодаря за което   bouquet
И аз ще чакам с нетърпение новия сезон и ми се иска нова любов за Клаус, както и да се развият отношенията между Хейли и Илайджа.

# 8
  • Мнения: 0
От някъде чух че ще обединят новия сезон на дневниците и новия сезон на Древните. Дали това е истина ?

# 9
  • София
  • Мнения: 6 219
 smile3532 представих си го!

# 10
  • Мнения: 74
Мерси, Нели   bouquet

Аз още не съм гледала последните 2 серии.

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Нели, мерсаж. Аз искам гости от Мистика да дойдат Wink

# 12
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Мерсаж за темата Нели   bouquet
Гласувах за лош Клаус  Mr. Green и Кол да се завърне, може и някоя нова любоффф да има  Whistling
Не съм гледала последните 4 епизода трябва да наваксам.

# 13
  • Мнения: 2 741
От някъде чух че ще обединят новия сезон на дневниците и новия сезон на Древните. Дали това е истина ?

Не, естествено, нали нарочно ги разделиха.

# 14
  • Мнения: 2
Имам аз въпрос. Не трябва ли, след като в ДВ ''другия свят'' се разпада и в Древните да започне да се разпада .. или то важи само за Мистик Фолс  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт