The Originals/Древните - В очакване на сезон 2 (Тема2)

  • 91 994
  • 734
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще предаде Клаус?

Опции:

* Може да изберете максимум 9 опции.

# 720
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Благодаря !  Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 26 894
Скрит текст:
И хоп с един замах унищожиха всичките си врагове. Обаче остават още 3 епизода и какво сега, кой е врагът? Ще кършим китки заради абсолютно безразличната пикла, Хоуп и нейната борба със злото. Само да имат късмет да убият Клаус или Илайджа. На никой не му пука за Хоуп.

# 722
  • София
  • Мнения: 26 894
За епизод 11 нямам думи... Тия хора започнаха да се подиграват с нас.  ooooh! #Cussing out
Не е истина колко смотан сезон, дано поне краят е добър и да останем доволни заради доброто старо време.

# 723
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Изгледах всичко дотук и съм бясна, ама много бясна, даже мисля да не гледам последния епизод, ако се случи това нещо.

# 724
  • София
  • Мнения: 26 894
уф, епизод 12 бе доста емоционален.
Ест. връщам си думите назад. Бях бесен и излишно емоционален  Grinning Ест. че ни пука за Хоуп, няма как да не му пука на човек за това невинно сладурче. Прекрасна е Даниеле Ръсел.
Но, да си имаме уважението...

Забавно беше да разберем как Хоуп е прочела дневничето на Стефан, а пък Аларик е издал цял том творба!! А пък видяхме и д-р Елена Салватор, хаха  Wink

Скрит текст:
За последния епизод трябва да се върне Майкъл. За друго не знам.
Останалото вече са си мои предположения.
Надявам се, че ще ни поднесат един епичен финал на едно любимо шоу, иначе ще има много бесни фенове.  #Cussing out
Иска за последния епизод абсолютно всички герои на линия!!! И никаква смърт на Клаус или Илайджа, макар че на 95% сигурно точно това ще стане. А ако го направят както в ДнВ единия брат да се жертва за другия, то направо ще се изповръщам. Поне едно е ясно, няма да е Клаус жертвата, защото иначе нямаше да го дават толкова явно, а и така да завърши предпоследния епизод. Някой ще се жертва вместо него, но много се моля да не е очеизваждащия вариант с Илайджа многострадалеца. И не, не искам да гледам как умира и после с Хейли са щастливи с обещаният танц...  ooooh! Sad

# 725
  • София
  • Мнения: 26 894
И така завърши и тази вампирска сага.

за последния епизод 13

Скрит текст:
Тотално съм разочарован!
Унищожиха великия и култов ДнВ, а сега унищожиха и това шоу. Поредният пирон в ковчега за телевизионния бизнес. Джули Плек съсипа поредно шоу. Някой трябва да измисли специален декрет това недоразумение никога повече през живота си да не пише сценарий!  Close ooooh!
Очакваше се или Клаус или Илайджа да умре, жертвайки се за Хоуп и нейното бъдеще. Но да си отидат и двамата заедно, щастливо хванати за ръце бе същински колапс. За капак Ребека ще става смъртна, явно глупостта е заразна (а.к.а. Елена и изобщо мислят ли си, че някой ще им повярва, че един човек би избрал да е смъртен вместо безсмъртен?). 20 минути ни занимават с душевните терзания на двете излишни и дразнещи лесбийки как искат да бъдат оплодени от един черен жребец и магьосник. Просто велико и в крак с днешната мода!. Политкоректни до край!
Сега остава да видим в новият сериал за Хоуп как ще ги види и двамата щастливи, единия как рисува с Камил, а другия как танцува обещаният танц с Хейли. Ще повърна! Някой да донесе голям леген, не корито, защото ще е обилно...  ooooh!
Един безумен финал на един последен много слаб сезон, който съсипа поредното велико шоу. Нищо ново под слънцето. Затвърди се впечатлението, че всяко второ шоу е съсипвано от алчните си създатели. ТВ бизнес никога няма да се излекува от този рак. Не знам само ние, феновете докога ще търпим всичко това.

2/10

# 726
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Благодаря, че преразказа, адско разочарование, адско, няма да гледам финала, въпреки че знам какво ще стане искам да си запазя хубавите спомени от сериала.
Плек съсипва всичко до което се докопа.

# 727
  • София
  • Мнения: 5 605
Гледах го и аз днес.
Тотално разочарование.
Хич не разбрах защо ни занимаваха с драмата Фрея-Кийлин-Винсънт.
Малко ми дойде в повече как Клаус умира, но Ребека и Марсел намериха време да се заобичат. А за този лек имаше цял сезон в Дневниците как го търсят, пък то не беше Сайъс и жена му, сега изведнъж Керълайн и учениците могат да го създават.
Кол толкова посредствено го включиха.
За смъртта на Илайджа и Клаус нямам думи.
Сериалът заслужаваше достоен финал.

А какво е това продължение с Хоуп, Diavolo ?

# 728
# 729
  • Мнения: 242
Гледахте ли LEGACIES ?
Скрит текст:
Малко  тийнейджърски започва , но ми хареса  . Аларик как не остарява никак толкова сезони Rolling Eyes Хоуп сладка . Близначките на Аларик нещо не ми допаднаха актрисите. Каралайн ми липсваше.

Приятно гледане

# 730
  • Мнения: 2 369
Къде е Карълайн се питах аз и нещо не разбрах?
И на мен близначките не ми харесват, особено русата.

# 731
  • София
  • Мнения: 26 894
Кандис е отказала да се снима в сериала и за това я няма.
Споменаха я в едно изречение, че е в чужбина и търси даровити деца за училището.

# 732
  • Мнения: 2 369

Споменаха я в едно изречение, че е в чужбина и търси даровити деца за училището.

Това го чух и си помислих, че щом я споменават ще се появи. Ми жалко....не е същото без познатите ни герои.

# 733
  • Мнения: 611
някой следи ли още Legacies ?

# 734
  • София
  • Мнения: 26 894
Аз си го гледам. Последния сезон не бе никак лош.

Общи условия

Активация на акаунт