Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 фев. 2006, 13:44 ч.

Св. Валентин - снимки

• 1 261
  • 21
  •   1
Отговори
  • Русе
Здравейте мами, малко със закъснение.....снимки от Св. Валентин и Трифон Зарезан.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=23345

# 1
Много са хубави  Hug Голяма майсторка си  newsm10

# 2
Бравооо  smile3501 много ми хареса маратонката Joy якооо
Пусни рецептата+технологията pleeeese  bouquet

# 3
  • в Tara
уау #Crazy Grinning
страхотни творения, а маТаронката как я прави?

# 4
  • Пазарджик
Браво ,  smile3501. Все едно с ръка не е пипнато

# 5
  • Русе
еее, само това не съм го правила аз и вие точно него харесахте smile3511 Това е професионално - от една сладкарница. Другите са мои и то си личи  newsm62

# 6
 newsm81
Направо съм възхитена!Браво,страхотно  е всичко!Аз...не мога да се похваля с подобен майсторлък Embarassed

# 7
  • София
А сърцата с червените букви в тях от какво са - руска салата или нещо друго?

# 8
  • Русе
А сърцата с червените букви в тях от какво са - руска салата или нещо друго?
Това по принцип е солена торта - сварени картофи намачкани с преса за картофи, кисели краставички, мариновани гъби и мек колбас. Всичко се омесва и се намазва с майонеза. Украса по желание. В случая аз го направих като предястие - на всеки в чинийка във форма на сърце /с една купичка/ и отгоре написах буквата на госта. Майонезата в случая е вътре в сместта.

# 9
  • Варна
Браво!   bouquet Радвам се, че някой с такъв ентусиазъм и творчество е подходил към този, незнайно защо, отричан празник.   Simple Smile

# 10
  • София
Хе-хе ,СУПЕР! Браво Grinning smile3501

# 11
еее, само това не съм го правила аз и вие точно него харесахте smile3511 Това е професионално - от една сладкарница. Другите са мои и то си личи  newsm62
newsm62 newsm62 newsm62
Ще ме скъсаш   rotfImbo всички са готини  newsm10

# 12
  • София
супер са smile3501

# 13
  • BG-Пловдив
Поздравявам те! Личи си, че си голям естет!Всичко е направено с много обич! Маратонката си личи, че е от майстор-сладкар правена. Щях да те попитам дали не работиш в някоя по-известна сладкарница Party
Това на снимката  съпруга ли е ? Голям щастливец е, в негова чест толкова красота!
Да сте живи и здрави и с все такъв ентусиазъм да си празнувате поне още 100 години! Hug

# 14
  • София
Ле-ле браво  smile3501
Какви кулинарки има  newsm78 добре, че половинката не гледа тук какво става, че сигурно набързо ще ме смени  hahaha

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт