Мързеливи красавици - 35

  • 51 982
  • 723
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Добре дошли в ТРИДЕСЕТ И ПЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици  Mr. Green)
Това е мястото, в което показваме, че дори и обикновените жени могат да се справят блестящо с излъчването и външния си вид.



Ние уважаваме всички натурални продукти като мед, растителни масла, домашни маски за лице и коса.



Поддържаме в добър вид маникюра и педикюра си, те са нашата визитка за красиво изглеждащи ръце и крака.



Справяме се чудесно с масажите и упражненията в домашна среда.



Без значение от това дали косата е къса или дълга - тя е здрава, блестяща, без цъфтежи...коса, която впечатлява от пръв поглед.



Обожаваме хубавите аромати. Нашият парфюм показва нашата индивидуалност.




Уважаваме добрата козметика, която подчертава нашата красота.



Разбираме от мода и стайлингът ни е безупречен.



Освен всичко останало се справяме чудесно с готвенето и дома си.



Хайде красавици, да покажем на какво сме способни!!!

Ето и предишните теми:



Последна редакция: нд, 25 май 2014, 15:12 от Десиссслава

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Много интересно! Като зачетох, си помислих, че няма как да са измислиил вариант за буквата Ю и Я, но уви:))

# 2
  • варна
  • Мнения: 1 830
Хайде и аз да се разпиша в новата тема Simple Smile
Как сте ? Днес цял ден гледам абитуриенти и много им се радвам Simple Smile Връщат ме във времето, когато и аз бях абитуриентка и ми става хем хубаво, хем доста мъчно..................
Гласувахте ли днес, аз не Crazy
Както винаги съм много по темата Joy

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
alexianitou интересна азбука  Peace

mimi_82 и аз не гласувах, а разкрасително днес се отчитам с епилирани мишници и грим  Laughing

Взех да опитам новата плодова камениеца с боровинка и лайм не ми харесва, но все пак НАЗДРАВЕ, тази вечер ми е това питието.

# 4
  • варна
  • Мнения: 1 830
Десиссслава, никога не съм пила плодова бира Crazy Коя е най хубавата Hug

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Лично на мен ми харесва най-много Ариана Радлер и лимона и грейпфрута са много свежи.

# 6
  • варна
  • Мнения: 1 830
Лично на мен ми харесва най-много Ариана Радлер и лимона и грейпфрута са много свежи.
Отивам да си купя Hug

# 7
  • Мнения: 243
Никак не ми харесват тея лимонади!
Ходих преди малко да гласувам, вечеряхме и сега се чудя кво да правя- едун епилатор ще мина на ръцете.
Дидче, мерси за предложението за бюстието, но искам да избягам от черното Wink

# 8
  • Мнения: 20
 Party Гласувах, кляках (преди това, де), сготвих мусакичка с тиквички и влизам в банята.
Снощи ми беше много хубаво на р.д. бях и днес едно спане му дръпнах...

Илянка, аз тази пола си я представих веднага с някоя ризка на райета..

# 9
  • Мнения: 243
То хубаво ризка, ама трябва да е много, много , много тясна, че да влезе в полата и да мога да я закопчея  Laughing

Последна редакция: нд, 25 май 2014, 20:46 от Kiss My ***

# 10
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Добър вечер, красавици!
Наздраве!
Изплаших се, че не мога да публикувам, а то нова тема.....
За новата - предизвиквам се да се включа в КЛЕК предизвикателството   Laughing

Отивам да чета старата тема и да наваксам....

# 11
  • Мнения: 20
То хубаво ризка, ама трябва да е много, много , много тясна, че да влезе в полата и да мога да я закопчея  Laughing

 Mr. Green Риза-боди

# 12
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Така....
Като ме няма... няма ме...
но като се появя  Mr. Green

Кисче, невероятна рокля! И ти стои прекрасно.... Явно мъжете не разбират от мода...
Надявам се, че малкия красавец е по-добре!

Да разкажа за бала - много танцувах....
имаше конкурс за танци и познайте кой спечели  Mr. Green
Прибрах се в 4.30, а на 24 ходих на празничен концерт и после на коктейл за всички учители от общината.

Хубава вечер!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 461
 Аууу,как щях да пропусна новата тема!Благодаря Деси!
 Тия дни не съм се разписвала,ходя насам-натам,пълен айлЯк!

 Вчера минах през Лъш,за пръв път откакто съм клиент обслужването им не беше на ниво.Не се начудих какво точно да си взема,взех си едно масажно масло и отново ментовата маска ,която вече била без консерванти и с повече масла  Heart Eyes Вчера си направих една терапия с масажното масло,днес кожата ми е гладичка и прекрасна.Имаше един сапун,много интересен с магданоз,антибактериален,сега се чудя защо не си го взех.
 Днес пък намазах с един нов лак,който мисля че ще ми е сред пролетно-летните фаворити на Essie-Peach Daiquiri (Ноктите на снимката не са ми много по вкуса,ама цветът е най-точен) в Ремедиум бяха намалени на 12 лева и вече смятам да се спра с покупките,защото прекалих последните дни не съм се прибирала с празни ръце. Това е седмичното ми предизвикателство! Laughing
  
 Продължавам с предизвикателството за корем,на 7-мия ден съм.Сутрин ми е много тежко да правя упражнения,затова ги правя вечер към 22-23 часа,докато половинката е в банята.Четкам се редовно,редовна съм и в мазането с лосион.Днес сефтосах ментовата маска за лице.Напоследък съм много доволна от продуктите за коса които си използвам и не слагам никакви маски,просто не мога да се нарадвам от обемната и плътна коса,която получавам само с шампоана и балсама и леко подпомагам със сешоара де,по-скоро я суша правилно Wink
 
 Деси,аз новата Ариана я харесвам.Харесвам и лимона и грейпфрута,само чиста не обичам  Mr. Green
 Боби,радвам се че си изкарала хубаво!Не се и съмнявам че си спечелила ти конкурса,огън си!
 Шмруди,доволно ли е детенцето от изпитите?Какво казва?
 Дидче,май ти  ме беше питала за цената на банския около 50 лева беше,от магазин New Silouette е.За малки гърди е перфектен.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
* Боби *, честито - ние тук не сме имали съмнение, че си фурия  Wink

*Bubble*, каква е новата Ариана?  newsm78
И може ли да кажеш цената на тази ментова маска /за лице е нали/ и какви мл е? Благодаря ти предварително!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт