Красотата на земята сме събрали в цветята! Лято-Тема 67

  • 40 673
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Здравейте. Търся съвет за отглеждането на Шефлера. Една баба ми я подари, защото не и се занимава вече с нея, но тя я е гледала в двора на открито, а ние живеем в апартамент. Цветето е високо близо 2м. и около седмица след като го взехме започнаха да му падат листата. Поставихме го срещу прозореца, но стаята е западна, та от обяд външните щори са пуснати. Дали му е много тъмно и затова да му падат листат? Незнам къде другаде да го преместя, а искам а си го опазя, че е много красиво.

# 721
  • Мнения: 4
Здравейте, посадихме Вербена от семена (пакетче от магазина) а изникна това:

Някой знае ли какво е, колко голямо става? Благодаря предварително  Simple Smile

# 722
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
sofyia , Радвам се ,че ти харесват цветенцата ми! Hug Минавам вече на Бегонии. Отказах се от Петуниите. Не вървят нещо при мене



Така изглеждат част от тях и доматчета Чери си отглеждам,но още не са вързали...избуяха едни такива...асортимент да има Joy

# 723
  • Мнения: 4
Да си отговоря - Вербената се оказа Спореж Simple Smile  Източник

Имам едно за подаряване - ако някой от Варна иска.

# 724
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Сега и питанката - известно време орхидеята вкъщи вървеше страхотно, купих я с 4 цвята, разцъфнаха и останалите две пъпки; после всички опадаха и на тяхно място се появиха 7-8 разкошни цвята. И те опадаха, но този път сякаш на загиване отива положението Sad Нищо в грижите или мястото не съм променяла. Ето и доказателствен материал:


# 725
  • DE
  • Мнения: 971
Здравейте!
Заповядайте в

                      Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт